Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • فرماندار بهبهان : سرشماری عمومی کشاورزی هیچ ارتباطی با هدفمندی یارانه ها ندارد

  عصر بهبهان : عصر بهبهان: ملک خدایی در خصوص شایعاتی مبنی بر ارتباط این طرح با بحث هدفمندی یارانه ها اعلام کرد این بحث ربطی به طرح هدفمندی نداشته و با ارائه اطلاعات و امار درست موجبات پیشرفت و توسعه بخش و شهرستان را در زمینه کشاورزی فراهم کنیم.و درخواست کرد با روی گشاده به استقبال مامورین سرشماری رفته و با آنان همکاری کنند


  به گزارش عصر بهبهان همزمان با سراسر کشور زنگ سرشماری عمومی کشاورزی سال 93 شهرستان بهبهان ، به صورت نمادین در یکی از دبیرستانهای بخش مرکزی روستای دودانگه و بخش زیدون به صدا در آمد.

  حسین ملک خدایی فرماندار بهبهان در این مراسم گفت: آمار شاکله هر برنامه ریزی صحیحی است و اگر برنامه ریزی بر اساس فاکتورهای اشتباه صورت پذیرد با وجود تمامی تلاشها نتیجه مطلوب به دست نمی آید.

  ایشان از دانش آموزان خواست در خصوص سرشماری کشاورزی اطلاع رسانی صحیحی به خانواده های خود داشته باشند تا با همکاری موثر با مأموران سرشماری آمار بخش کشاورزی شهرستان به درستی استخراج گردد.

   ملک خدایی همچنین از مردم خواست تا با روی گشاده به استقبال مامورین سرشماری رفته و با آنان همکاری کنند وی درخصوص شایعاتی مبنی بر ارتباط این طرح با بحث هدفمندی یارانه ها اعلام کرد این بحث ربطی به طرح هدفمندی نداشته و با ارائه اطلاعات و امار درست موجبات پیشرفت و توسعه بخش و شهرستان را در زمینه کشاورزی فراهم کنیم.

  تاریخ انتشار: ۰۵:۱۲:۰۴ | دوشنبه, ۱۴ / مهر / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.