Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • طرح سرشماری عمومی کشاورزی از پنجم مهر به مدت چهار روز بصورت همزمان در سراسر کشور اجرا می شود

  عصر بهبهان : حسین ملک خدایی فرماندار شهرستان بهبهان : کشاورزان در اجرای طرح سرشماری عمومی کشاورزی با ماموران سرشماری همکاری کنند


  به گزارشعصر بهبهان حسین ملک خدایی فرماندار شهرستان در نشست هماهنگی طرح سرشماری عمومی کشاورزی بهبهان در سالن جلسات فرمانداری گفت: کشاورزان باید در اجرای این طرح با ماموران سرشماری همکاری کنند.

  وی اظهار کرد: با توجه به اینکه برنامه ششم توسعه در حال تدوین است ، دریافت اطلاعات پایه ای درست و دقیق ، برای برنامه ریزی در بخش کشاورزی ضروری است.

  مدیر اجرایی سرشماری این شهرستان را قطب تولید کشاورزی خوزستان دانست و افزود: کارشناسان بخش کشاورزی و یا رشته های مرتبط در اجرای طرح سرشماری عمومی کشاورزی بهبهان مورد استفاده قرار می گیرند.

  وی با اشاره به فعالیت نیروهای اجرایی در این طرح گفت: 22 نفر از این تعداد به عنوان مامور سرشماری بکار گرفته می شوند که 5 نفر آن مختص شهرستان امیدیه ، 3 نفر آن شهرستان آغاجاری و مابقی در شهرستان بهبهان فعالیت می نمایند.

  ملک خدایی انجام سه مرحله آموزش در خصوص آمارگیری را یادآور شد و افزود: مرحله نخست و دوم این آموزش ها در مرکز و استان صورت گرفت و مرحله سوم نیز از 24 تا 30 شهریور جاری در شهرستان انجام می شود.

   

  وی اظهار کرد: طرح سرشماری عمومی کشاورزی از پنجم مهر تا 18 آبان ماه به مدت چهار روز بصورت همزمان در سراسر کشور اجرا می شود.

   فرماندار شهرستان از همه دستگاهها درخواست یک سرشماری صحیح ، عادلانه و با احساس مسئولیت بالا را داشت و در پایان معاون فرماندار جناب آقای عبدالمطلبی به بیان گزارشی از چکیده مطالب و مکاتبات صورت گرفته در این خصوص ایراد و وظایف تک تک دستگاههای مسئول اعم از پشتیبانی ، it  ، حراست ،روابط عمومی و دبیرخانه را گوشزد کردند.

  تاریخ انتشار: ۰۸:۳۱:۱۰ | سه شنبه, ۲۵ / شهریور / ۱۳۹۳ ملک خدایی خبر داد
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.