Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • رژه نیروهای مسلح در شهرستان بهبهان در هفته دفاع مقدس برگزار می شود

  عصر بهبهان : ملک خدایی: هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند برای یاد شهدا بودن است و باید از این فرصت برای آشنایی جوانان با رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس استفاده کنیم


  به گزارش عصر بهبهان، فرماندار شهرستان در جلسه هماهنگی هفته دفاع مقدس اظهار داشت: اجرای مراسم سان و رژه نیروهای مسلح شهرستان امسال به عهده پایگاه پدافند هوایی گذاشته شده است که زمان اجرای آن ۳۱ شهریور ماه خواهد بود.

  وی ادامه داد: هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند برای یاد شهدا بودن است و باید از این فرصت برای آشنایی جوانان با رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس استفاده کنیم.

  ملک خدایی: در این هفته باید از مقام آزادگان و خانواده های شهدا قدردانی کرده و مراسم تجلیلی به این مناسبت برگزار کنیم.

  وی همچنین توجه ویژه به نمایش قدرت نظامی کشور را امری پسندیده دانست اما گفت :ما باید بیش از پرداختن به بعد نمایش قدرت نظامی کشور در هفته دفاع مقدس به جهانیان آرمانها و شعارهایی را که جوانان ما در دوران هشت سال دفاع مقدس بخاطر آن با دست خالی در مقابل امکانات آنهمه کشور ابر قدرت ایستادند زنده کنیم باید تفکرات و اندیشه رزمندگان و شهدا را به رخ جهانیان بکشانیم و معرفی کنیم .

  ملک خدایی اجرای برنامه های متنوع و نوآوری در اجرای مراسمات هفته دفاع مقدس را امری ضروری عنوان و گفت باید در کشور و شهرستان بکوشیم نماد سازی دفاع مقدس کنیم وجود یک موزه دائمی دفاع مقدس در شهرستان بهبهان با 1100 شهید و اینهمه سردار شهید امری ضروری است که تاکنون به آن پرداخته نشده است.

  در پایان ملک خدایی از همه مسئولین ادارات و سازمانها خواست در فضای اداره و محیط کاری همیشه معنویت شهدا را حفظ کنند و در این ایام با حضور در گلزار شهدا و برنامه های هفته دفاع مقدس و بازدید خانواده معظم شهدا و ایثارگران و آزادگان و جانبازان مجاهدت های آنان را ارج نهند.

  تاریخ انتشار: ۱۰:۰۸:۰۶ | یکشنبه, ۲۳ / شهریور / ۱۳۹۳ هفته دفاع مقدس
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.