Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • جلسه بررسی مشکلات کشتی گیران برگزار شد

  عصر بهبهان : عصر بهبهان :جلسه بررسی مشکلات کشتی گیران با حضور نماینده شهرستان آقای شریعتی ، فرماندار شهرستان آقای ملک خدایی و تنی چند از مسئولین هئیت کشتی در محل دفتر فرماندار برگزار شد.


  به گزارش عصر بهبهان جلسه بررسی مشکلات کشتی گیران با حضور نماینده شهرستان  آقای شریعتی ،  فرماندار شهرستان  آقای ملک خدایی و تنی چند از مسئولین هئیت کشتی در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

  درا ین جلسه روح الله دهملایی از مربیان و تلاشگران کشتی شهرستان ضمن بیان مشکلات و مسائل کشتی گیران خواستار پیگیری سریع و آنی رفع مشکلات این رشته شد.

  پس از وی باج دبیر هئیت کشتی شهرستان با بیان برخی از عناوین قهرمانی و انتظارات این رشته در چند سال اخیر راهکار های مناسب جهت رفع مشکلات را عنوان کرد.

  محمد باقر شریعتی نماینده شهرستان بهبهان مشکلات کشتی را به دو قسمت تقسیم کرد مسائل زیر بنایی کشتی و مسائل جاری و موقتی کشتی ، شریعتی از جمله مشکلات زیر بنایی کشتی را عدم وجود خانه کشتی در شهرستان عنوان کرد واحداث خانه کشتی را از نیازهای ضروری این رشته دانست همچنین حضور در مسابقات کشوری و استانی و هزینه های جاری هیئت و کمبود امکانات اولیه را نیز در شرایط فعلی از جمله مشکلاتی دانست که نیاز به رسیدگی آنی دارد.

  حسین ملک خدایی فرماندار شهرستان با بیان این که اعتبارات هیئت های ورزشی استان خوزستان در سال جاری چیزی معادل 45میلیون تومان است و این در حالی است که هیئت ها در استان خوزستان چیزی معادل 450 میلیون تومان بدهی دارد گفت : در حال حاضر در همه شهرستان ها هیئت های ورزشی با منابع مالی جزیی تربیت بدنی اداره نمی شوند.

  ملک خدایی استفاده از قابلیت ها و امکانات ادارات و شرکت های شهرستان و منابع مالی خیرین را تنها راه نجات کشتی دانست و از تلاش ها و خدمات ارزنده مربیان و ورزشکاران این رشته تجلیل کرد.

   

  تاریخ انتشار: ۱۶:۱۲:۴۳ | یکشنبه, ۱۶ / شهریور / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.