Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • تولد نوزادهای بهبهانی زیر بمباران امواج مخابراتی

  عصر بهبهان : کافیست چرخی در بهبهان بزنید تا با کمال تعجب شاهد وجود آنتن BTS در کنار زایشگاه بهبهان باشید . دقیقا مکانی که در آنجا کلمات زایمان ، کودک ، باروری بالاترین استعمال را دارد .  قرار گرفتن در معرض آنتن های BTS به مدت زیاد و به دفعات مکرر به طور قطع مشکلاتی اعم از افزایش فشار خون، مشکلات عصبی، نوسان در تعداد ضربان قلب و... ایجاد خواهد کرد.

   به اعتقاد بسیاری از پژوهشگران ، تشعشعات حاصل از آنتن های BTS برای انسان بسیار مضر است و در واقع قرار گرفتن بیش از حد در مقابل این امواج باعث ناباروری و سرطان افراد می شود.

  دکتر یارعلی، عضو هیئت علمی دانشگاه MSU کنتاکی امریکا می گوید: میزان تاثیر امواج الکترومغناطیسی آنتن BTS تلفن همراه با توجه بشدت ومدت زمان قرار گرفتن فرد در برابر آن بیشتر می شود.تشعشعات الکترومغناطیسی همیشه بر سلامت انسان تاثیر داشته است.

  هر چقدر به امواجی که از آنتن های BTS تلفن همراه ساطع می شود ، مثل آنتن هایی که در پشت بام یا حیاط منزل قرار می گیرند نزدیک تر باشیم، خطرناک تر خواهد بود.

  قوی ترین امواج زمانی به بدن انسان می رسد که فرد زیر آنتن های BTS قرار داشته باشد، اما هر چه از فاصله 5 کیلومتری آنتن ها دورتر شویم، امواج قدرت خود را از دست خواهند داد .

  کافیست چرخی در بهبهان بزنید تا با کمال تعجب شاهد وجود  آنتن BTS   در کنار زایشگاه بهبهان باشید . دقیقا مکانی که در آنجا کلمات زایمان ، کودک ، باروری بالاترین استعمال را دارد .

  شاید  سرطان به عنوان یکی از عوامل اصلی مرگ و میر در بهبهان نیز بی ارتباط با این بی احتیاطی شرکت مخابرات نباشد . به هر حال وجود یک آنتن BTS در کنار زایشگاه واقعا جای تامل دارد .

  صرفا جهت اطلاع

  تاریخ انتشار: ۱۹:۳۷:۰۰ | شنبه, ۱۵ / شهریور / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.