Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • شهردار زیدون شهردار نمونه شد

  عصر بهبهان : حبیب الله کشت زر در مراسم معرفی دستگاه های برتر و تقدیر از کارکنان نمونه دستگاه های اجرایی استان به عنوان شهردار نمونه در استان معرفی شد


  مقتدایی عصر سه شنبه در مراسم معرفی دستگاه های برتر و تقدیر از کارکنان نمونه دستگاه های اجرایی استان در محل استانداری خوزستان اظهار کرد: کارکنان دستگاه های اجرایی استان باید به گونه ای عمل کنند که تغییر دولت ها هیچ گونه خللی در فعالیت ها و ارایه خدمات به مردم نداشته باشد.

  وی با اشاره به اینکه افراد در هر دستگاه اجرایی باید امانت دار مردم باشند افزود:همان طور که ما نسبت به اموال دیگران احساس مسوولیت می کنیم ،در دوره خدمت درهر پست و دستگاه نیز باید بدانیم که این خدمت امانتی است که در اختیار ما گذاشته شده است.

  عالی ترین مقام دولتی در استان خوزستان افزود: اگر شرایط مساوی بین مردم رعایت نشود و حق افراد در جامعه پایمال شود این امر به معنی تعرض به حقوق افراد است .

  مقتدایی گفت: یکی از مشکلات کشور های جهان سوم و کشورهای در حال توسعه ساختار اداری این کشور ها است، و تا زمانی که ساختار و نظام اداری این کشورها با نیازمندی مردم منطبق نشود مشکلات حل نمی شود.

  استاندار خوزستان تصریح کرد: کارمندان جدیدی که وارد دستگاه ها می شوند مدیران آینده کشور هستند. نسل مدیران امروز نسل کهنه هستند که تا چندی دیگر باید جای خود را به مدیران جوان بدهند.

  مقتدایی ادامه داد: باید به این کارمندان و مدیران جوان اجازه فعالیت داد و زمینه شکوفایی کارکنان جوان را فراهم کرد.

  وی گفت: پس از انقلاب اسلامی کشور هزینه های بسیاری برای تربیت مدیران داد اما امروز جوانان در فضایی انقلابی رشد کرده اند و باید از ظرفیت های جوان کشور به بهترین شکل استفاده شود.

  گفتنی است در پایان این مراسم از ˈسید ناصر حسینی نژادˈ مدیر عامل شرکت گاز استان، ˈسعدالله عبدالهی ˈمدیرکل بنادر استان، ˈیدالله حضرتیˈ مدیر عامل شرکت توزیع برق اهواز، ˈاحسان منفرد نیاکیˈ مدیر کل بیمه سلامت، ˈ کیخسرو چنگلواییˈ رییس جهاد کشاورزی استان و ˈسید رحیم مغینمی ˈمدیر کل شیلات استان به عنوان مدیران برتر دستگاه های استان در ارزیابی طرح تکریم ارباب رجوع در استان تقدیر شد.

  همچنین از ˈ عباس علی شفیعی ˈمدیر شعب بانک مسکن استان، ˈخسرو وردی ˈمدیر شعب بانک رفاه کارگران استان به عنوان مدیران برتر بانک های کشور تجلیل شد.

  در بخش تقدیر از فرمانداران نیز ˈعزیزاله شهبازیˈ فرماندار آبادان به عنوان فرماندار نمونه استان معرفی شد.

  ˈحبیب اله کشت زرˈ شهردار سردشت و زیدون، ˈعلی گلمرادی ˈشهردار بندر امام و ˈسید خلف موسوی ˈشهردار اهواز به عنوان شهرداران نمونه و ˈمحمود عیدانیˈ بخشدار باوی به عنوان بخشدار نمونه،ˈ امید بن عباس ˈبازرس نمونه ویژه طرح تکریم و ˈسیروس عاقلیˈ به عنوان ایثارگر نمونه در دستگاه های اجرایی تقدیر شدند.

  در پایان نیز از کارکنان نمونه دستگاه های اجرایی استان و استانداری خوزستان نیز تقدیر شد.

  تاریخ انتشار: ۱۸:۵۹:۱۹ | پنجشنبه, ۶ / شهریور / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.