Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • جوابیه رسمی بانک ملی به یک گزارش درج شده در سایت عصر بهبهان

  عصر بهبهان : بانک ملی ایران اظهارات مدیر عامل شرکت و لوله و پروفیل کوثر بهبهان در خصوص این بانک را تکذیب کرد.
  سایت عصر بهبهان در تاریخ دهم مرداد خبری با عنوان «مطالبه از فرماندار بهبهان؛ چه کسی باید جلوی قانون شکنی های مکرر بانک را بگیرد» درج نمود .

  از آنجایی که سایت عصر بهبهان بدون جانب داری  در جهت روشنگری و اطلاع رسانی به همشهریان عزیز گام بر میدارد ، لذا متن جوابیه رسمی بانک ملی ایران که از سوی اداره امور شعب استان خوزستان به سایت ارسال شده را جهت استحضار شما مخاطب عزیز در سایت قرار داده است.

  متن جوابیه بدین شرح است:
  اظهارات آقای سعید مسکنتی در مصاحبه ای که توسط خبرگزاری عصر بهبهان منتهی به درج خبری تحت عنوان « مطالبه از فرماندار بهبهان؛ چه کسی باید جلوی قانون شکنی های مکرر بانک را بگیرد » و در تاریخ 10/5/93 در آن پایگاه خبری منتشر گردیده ، متاسفانه خلاف واقع و واهی می باشد و این بانک ضمن تکذیب مطالب منتشره با توجه به اینکه مدیر عامل شرکت فوق الذکر در بیانات خود به کتمان حقایق پرداخته است ، حق شکایت کیفری و درخواست تعقیب جزایی را به علت اظهار مطالب کذب در وقت مقتضی برای خود محفوظ می دارد . اضافه می نواید نامبرده سابقا نیز در مصاحبه دیگری مطالب کذبی را در مورد این بانک اظهار نموده که پاسخ لازم به اظهارات مشارالیه ارائه گردیده است.

  ضمنا سایت عصر بهبهان این حق را برای آقای مسکنتی مدیر عامل شرکت تولید لوله و پروفیل کوثر بهبهان محفوظ می دارد تا در پاسخ به جوابیه بانک ملی مدارک خود را ارائه نموده و صحت گفتار خود را به اثبات برساند.

  تاریخ انتشار: ۱۳:۴۲:۳۷ | دوشنبه, ۱۰ / شهریور / ۱۳۹۳ مدیرعامل شرکت لوله و پروفیل بهبهان, حاج سعید مسکنتی, جوابیه بانک ملی
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.