Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • آقای شریعتی کاش مقداری هم به فکر شهر خود بودید/شریعتی چه گفت و چه نگفت

  عصر بهبهان : عصر بهبهان: این تغییر مدیریتی که در آموزش و پرورش شهر خودشان انجام دادند بر اساس همین جنبه های علمی و آموزشی و پژوهشی بود یا سیاسی و آیا تلاشهایی هم که برای تغییر روسای دانشگاههای شهر بهبهان انجام می دهند ریشه در همین جنبه های علمی و پژوهشی دارد یا از جای دیگری آب می خورد . مثلا سیاسی


  آقای شریعتی کاش مقداری هم به فکر شهر خود بودید/شریعتی چه گفت و چه نگفت

  عصر بهبهان: این تغییر مدیریتی که در آموزش و پرورش شهر خودشان انجام دادند بر اساس همین جنبه های علمی و آموزشی و پژوهشی بود یا سیاسی و آیا تلاشهایی هم که برای تغییر روسای دانشگاههای شهر بهبهان انجام می دهند ریشه در همین جنبه های علمی و پژوهشی دارد یا از جای دیگری آب می خورد . مثلا سیاسی .

  نماینده دلسوز و بافکر و دو آتشه شهرمان گفت:وزیر علوم روسای دانشگاهها را از کسانی انتخاب کند که همسو با تفکرات دولت و وزارت علوم باشد و ادامه داد :بیشتر باید جنبه های علمی، آموزشی و پژوهشی وزارت علوم را در ارزیابی عملکرد وزیر لحاظ کرد نه اینکه به خاطر عزل و نصب ها، بار سنگینی را بر دوش دانشگاه‌ها و دانشجویان تحمیل کرد.

  اما نگفت :
  آیا این تغییر مدیریتی که در آموزش و پرورش شهر خودشان انجام دادند بر اساس همین جنبه های علمی و آموزشی و
  پژوهشی بود یا سیاسی و آیا تلاشهایی هم که برای تغییر روسای دانشگاههای شهر بهبهان انجام می دهند ریشه در همین جنبه های علمی و پژوهشی دارد یا از جای دیگری آب می خورد . مثلا سیاسی .

  عزیزی پیام داده بود که : آقای شریعتی که تمام قد در خدمت دولت هستید و گاهی هم تمام قد در کسوت نمایندگان دو آتشه استان اصفهان عمل می کنید . کمی هم به فکر مردم بیچاره خودتان باشید . پالایشگاهشان تعطیل شده ، جاده هاشان همچنان قربانی می گیرد، فرودگاه ندارند تا هر هفته قدوم مبارک شما را در حوزه انتخابیه پذیرا باشند، از شما می پرسم که می گویید عزل و نصبها نباید سیاسی باشد . دروغتونو باور کنم یا دم خروستونو . منم که تلاش کردم تا رئیس آموزش پروش بهبهان سیاسی عوض بشه یا منم که می خوام روسای دانشگاههای بهبهانو سیاسی بردارم

  تاریخ انتشار: ۰۸:۴۹:۱۰ | چهارشنبه, ۲۹ / مرداد / ۱۳۹۳ نماینده بهبهان, محمد باقر شریعتی
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.