Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • مخالفت استانداری خوزستان با تغییر کاربری سینما در بهبهان

  عصر بهبهان : به نقل از رهیاب نیوز : استانداری خوزستان طی نامه ای خطاب به شهرداری بهبهان با تغییر کاربری ملک سینمای بهبهان شدیدا مخالفت کرد


   مخالفت استانداری خوزستان با تغییر کاربری  سینما در بهبهان
       
  عصر بهبهان : استانداری خوزستان طی نامه ای خطاب به شهرداری بهبهان با تغییر کاربری ملک سینمای بهبهان شدیدا مخالفت کرد

  به گزارش عصر بهبهان به نقل از رهیاب نیوز، استانداری خوزستان طی نامه ای خطاب به شهرداری بهبهان  با تغییر کاربری ملک سینمای بهبهان شدیدا مخالفت کرد.

   

  طی روزهای گذشته موضوع تغییر کاربری ملک سینمای شهرستان بهبهان مطرح شده بود که این مساله با واکنش استانداری خوزستان مواجه شد.

   

  در همین خصوص مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری با ارسال نامه ای مخالفت با این طرح را به اطلاع مسئولین بهبهان رساند و خواستار دریافت مجوز از کمیسیون بند5 اداره ارشاد اسلامی شد.


  متن نامه بدین شرح است :

  به قرار اطلاع واصله ملک سینمای آن شهر از طریق کمیته امداد امام خمینی(ره) به احدی از شهروندان بهبهانی که قرابت نزدیک با یکی از اعضای محترم شورای اسلامی شهر دارد به فروش رسیده و آن شهرداری قصد تغییر کاربری محل موصوف را از طریق شورای اسلامی شهر دارد.
  لذا ضمن یادآوری این نکته که هر گونه تغییر کاربری سینما بایستی ابتدا در کمیسیون بند 5 که در اداره کل ارشاد اسلامی تشکیل می گردد مطرح و در صورت تصویب به کمیسیون ماده 5 شهر بهبهان جهت تایید و تصویب نهایی ارسال شود . ضروری است از انجام هر گونه اقدامی که بر خلاف ضوابط فوق باشد جدا خود داری بعمل آورند . بدیهی است چنانچه از سوی شهرداری لایحه ای در این خصوص به شورا ارائه شود مسئولیت جوابگویی بعهده جنابعالی خواهد بود

  تاریخ انتشار: ۱۰:۲۳:۳۰ | پنجشنبه, ۱۶ / مرداد / ۱۳۹۳ سینمای بهبهان, سینما شهر فرنگ بهبهان, تغییر کاربری
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.