Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • در یادواره شهدای روستای پیرآباد تشان عنوان شد

  فرمانده سپاه بهبهان:زنده نگه داشتن یاد شهدا است که باعث تداوم حرکت انقلاب خواهد شد

  عصر بهبهان : سرگرد خیرانپور:زنده نگه داشتن یاد شهدا است که باعث تداوم حرکت انقلاب خواهد شد، و همین یاد و خاطره شهداست که میتواند در برابر رخنه فرهنگی دشمن ما را بیمه نماید .


  سرگرد عبدالله خیرانپور ، فرمانده سپاه بهبهان ضمن تشکر از برگزار کنندگان یادواره روستای پیرآباد به فرمایش مقام معظم رهبری(مد ظله العالی ) در خصوص نامگذاری سال با عنوان «اقتصاد ، فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» اشاره کرد و ضمن مهم خواندن مسئله فرهنگ گفت: مقام معظم رهبری از فرهنگ با تعبیر هوا یاد کردند و ادامه داد: همه میدانیم زندگی در هوای سالم و ناسالم تا چه اندازه متفاوت است و به همین صورت زندگی در فضای سالم فرهنگی به همان اندازه متفاوت خواهد بود.

  خیرانپور برای رسیدن به فرهنگ مطلوب راهکارهایی چون مراقبت مسئولین در خصوص رخنه های فرهنگی دشمن ، از قبیل بی اعتماد کردن مردم به نظام و انقلاب ، ترویج فرهنگ اباحه گری اشاره کرد .

  فرمانده سپاه بهبهان افزود: یکی از راهکارهای دشمن برای رخنه فرهنگی ، بی اعتماد کردن مردم به انتقلاب است که دستگاههای فرهنگی برای مقابله با این تهاجمات باید احساس وظیفه کنند.

  وی ادامه داد :در همین راستا  یکی از کارهایی که سپاه بهبهان انجام میدهد ، زنده نگه داشتن یاد شهدا است که باعث تداوم حرکت انقلاب خواهد شد، و همین یاد و خاطره شهداست که میتواند در برابر رخنه  فرهنگی دشمن ما را بیمه نماید  و افزود : همین ترویج فرهنگ عشق به شهادت و ارزش بودن این مهم خود برگ افتخاری است برای فرهنگ غنی اسلام که باید با برگزاری همین یادواره ها نهادینه شود.

  خیرانپور همچنین گفت: ملتی که شهادت را افتخار بداند قطعا پیروز خواهد بود و با اشاره به موضوع اعلام آمادگی جوانان برای اعزام به جنگ و مقابله با تروریستهای منطقه که مردم را مورد ظلم و ستم قرار می دادند  گفت: همین روحیه شهادت طلبی در بین جوانهای بسیار ارزشمند است .

  فرمانده سپاه بهبهان در پایان از خانواده های معظم شهدا تقدیر کرد و گفت: شهدا خود گوهر گرانبهایی بودند که درخشیدند و این درخشندگی را خانواده های معظم شهدا بودند که در معرض دید همه قرار دادند .
   

  تاریخ انتشار: ۲۱:۵۱:۵۸ | پنجشنبه, ۱۶ / مرداد / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.