Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • به بهانه یک انتقاد:

  هدیه منطقه آزاد اروند در آستانه روز خبرنگار/خبرنگار آبادانی پای میز محاکمه!

  عصر بهبهان : به نقل از رهیاب نیوز :منطقه آزاد اروند طی روزهای گذشته با طرح شکایت در دادگاه عمومی خواستار برخوردقضایی با خبرنگار پایگاه خبری عصرآبادان شده است.  هدیه منطقه آزاد اروند در آستانه روز خبرنگار/خبرنگار آبادانی پای میز محاکمه!
       


  منطقه آزاد اروند طی روزهای گذشته با طرح شکایت در دادگاه عمومی خواستار برخوردقضایی با خبرنگار پایگاه خبری عصرآبادان شده است.

  منطقه آزاد اروند که  مثلا پسوند آزاد! را یدک می کشد به بهانه انتشار خبری در خصوص انتقاد ازهزینه های برگزاری یک مراسم در این منطقه اقدام به طرح شکایت از این پایگاه خبری در مراجع قضایی کرده است تا در آستانه روز خبرنگار با دست پر به استقبال این روز فرمالیته برود و نشان دهد با شعار و پسوند و پیشوند گذاری ممکن است خرید خودرو برای متمولان آزاد شود ولی از این رهگذر خیری به فرهنگ و اطلاع رسانی آزاد نخواهد رسید.

  اصولا مدعیان آزادی چه از نوع دانشگاه و چه از نوع منطقه اش نشان داده اند که طاقت شنیدن انتقاد را ندارند و در مواجه با نقد به جای شفاف سازی، سخت ترین و البته پرهزینه ترین  راه های ممکن را برای خود برمی گزینند.

  همانطور که در ماه های گذشته شکایت های صورت گرفته توسط سازمان های مختلف در دولت تدبیر و امید از خبرنگاران خوزستانی به جایی نرسید ،در این مورد نیز عدم موفقیت این سازمان در نقره داغ کردن خبرنگاران بسیار محتمل است لکن می بایست نکاتی را به اختصار به اطلاع مدیران و مسئولین سازمان های مختلف علی الخصوص از نوع آزادش برسانیم:

  اولا:تبعات این دست اقدام ها درنزد افکار عمومی برای سازمان و دستگاه مربوط به شما بسیار سنگین تر از این قبیل شکایت ها از خبرنگاران گمنام خواهد بود.

  ثانیا:پیشنهاد می شود این قبیل دستگاه ها که طاقت شنیدن سخن مخالف و انتقاد را ندارند حتما از یک مشاور رسانه ای بهره ببرند چرا که شیوه پاسخگویی به شبهات اگر از دایره فضای حرفه ای رسانه ها خارج شود ممکن است گریبان مسئولین محترم این سازمان های کم صبر و حوصله را نیز بگیرد!

  ثالثا:قطعا این شیوه برخورد مصداق همان ضرب المثل معروف است که شخصی می خواست ابرویش را درست کند چشمش را کور کرد چرا که این سازمان ها به همین سادگی برای خود مخالف تراشی می کنند و قطعا ضرر این مخالف تراشی ها برای مدیران این سازمان ها بیشتر از شکایت از یک خبرنگار گمنام خواهد بود.

  رابعا:عجب سلیقه ای دارند این مسئولین منطقه آزاد اروند مرحبا بکم! در آستانه روز خبرنگار چه تحویلی گرفته اند خبرنگاران را...  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.