Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • مردم می پرسند ، وعده چهار کار اساسی فرماندار بعد از گذشت نزدیک به شش ماه به کجا رسید؟ باز خوانی یک مصاحبه

  عصر بهبهان : عصر بهبهان: اسفند ماه سال گذشته بود که اولین مصاحبه مطبوعاتی با حسین ملک خدایی فرماندار شهرستان بهبهان با همت مسئول روابط عمومی فرمانداری ترتیب داده شد و با و جود تاخیر یک هفته ای بالاخره خبرنگاران موفق به دیدار فرماندار شدند و بنده در خصوص چهار کار اساسی که وعده انجام آن را داده بودند پرسیدم

  به گزارش عصر بهبهان ، اسفند ماه سال گذشته بود که اولین مصاحبه مطبوعاتی با حسین ملک خدایی فرماندار شهرستان بهبهان با همت مسئول روابط عمومی فرمانداری ترتیب داده شد و با و جود تاخیر یک هفته ای بالاخره خبرنگاران موفق به دیدار فرماندار شدند و بنده در خصوص چهار کار اساسی که وعده انجام آن را داده بودند پرسیدم .
  ناگفته نماند که در همان دیدار قرار بود این جلسات پرسش و پاسخ ماهیانه برگزار شود که تا به امروز محقق نشده و فقط همان یک بار اتفاق افتاد.

  جناب فرماندار در اولین جلسه حضور خود در بهبهان فرمودید چهار کار اساسی برای شهرستان انجام خواهید داد و به حاشیه ها توجه نخواهید کرد . توضیح می فرمایید که این برنامه ها کدامند و چه میزان ضمانت اجرایی دارند؟

  فرماندار: در خصوص ضمانت اجرایی باید گفت بسیاری از اتفاقات لازم است دست به دست هم دهند تا برنامه ای به ثمر بنشیند . برای مثال ضمانت اجرایی برنامه های دولت ، نظارت مجلس است .

  نماینده شهرستان وظیفه نظارت بر کارهای دولت در شهرستان خود را دارد و مشکلات و کم و کاستی ها را باید مطالبه نماید .

  وی ادامه داد: این چهار کاری که گفتم اساسی نیستند ، در واقع مشکلاتی هستند که باید رفع شوند که شامل :

  رفع مشکل بدهکاری 32 میلیاردی شهرداری است که در نظر داریم با همکاری شورا و شهرداری و با ایجاد منابع درآمدی برای شهرداری این مشکل را حل نماییم ووضعیت شهر را از این حالت نا بسامان تغییر داده و مبلمان شهری را مناسب نماییم.

  در این چند سال اخیر با توجه به سیاستهای غلطی که  وجود داشته  ، بیش از 60 درصد واحد های صنعتی شهرستان با شکست روبرو شدند ، با کمک بانکها و دادن تسهیلات و ایجاد منابع به دنبال این خواهیم بود تاجان تازه ای به این واحدهای صنعتی ببخشیم.

  در خصوص پروژه های نیمه تمام شهرستان مانند پالایشگاه بید بلند، نیروگاه 1000 مگاواتی شهرستان و سد آریو برزن ، با کمک نماینده شهرستان در حال راه اندازی مجدد این پروژه ها هستیم ، ان شاء الله با ساماندهی این پروژه ها بیش از هزار نفر مشغول به کار خواهند شد.

  توسعه بخش کشاورزی از دیگر اقدامات خواهد بود و دنبال آن خواهیم بود تا از 55 هزار هکتار مصوبه دولت در خصوص احیای  بخش کشاورزی سهم شهرستان را مطالبه کنیم .

  عصر بهبهان: تغییرات مدیران در شهرستان بهبهان تا چه اندازه سیاسی است؟

  بحث تغییرات بر اساس رویکردها است ، واقعا بعضی از مسئولین خودشان واقف به این امر هستند که نمیتوانند مجری سیاستهای دولت جدید باشند و با این حساب ماندن مسئولانی که تفکری متفاوت از رویکرد دولت دارند نمیتواند صلاح باشد.

  لینک مشروح مصاحبه

  اکنون چیزی در حدود 6 ماه از اعلام این وعده ها گذشته و بدون پیش داوری ، مردم شهرستان این سوالات را بار دیگر از فرماندار محترم دارند که آیا پروژه ای دوباره راه اندازی شده است؟ آیا جان تازه ای به واحدهای صنعتی شهرستان دمیده شده است؟ وضعیت توسعه کشاورزی در شهرستان چگونه است؟ بدهی های شهرداری  با ایجاد منابع درآمدی تا چه حد مرتفع شده است ؟ انتصابهایتان تا چه حد سیاسی بوده وبا توجه به اتفاقات تودیع و معارفه سرپرست جدید آموزش و پرورش آیا به حاشیه نرفته اید و از متن فاصله نگرفته اید؟

  تاریخ انتشار: ۰۸:۵۴:۳۴ | جمعه, ۲۷ / تیر / ۱۳۹۳ فرماندار بهبهان, سیاسی, حسین ملک خدایی, حاشیه, بازخوانی, وعده
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.