Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • تکرار تاریخ در شورای بهبهان /وقتی برخی اعضای شورا دچار آلزایمر می شوند

  عصر بهبهان : اما سوال اینجاست که چرا در آن زمان این اتفاق و این بد اخلاقی به وقوع پیوست و کسی دم نزد و آقامیری با رای قاطع شهردار شد . اما در این برهه از زمان و با تکرار زود هنگام تاریخ و لابی کردنهای دوباره اعضا و احتمال رای بالای یکی از کاندیداها ، عده ای از اعضای شورا آلزایمر گرفته اند و اتفاقات سری قبل انتخاب شهردار را به خاطر نمی آورند و فریاد بی اخلاقی گروه اکثریت را سر می دهند
  شهریور ماه سال گذشته بود که شورای فعلی کار خود را رسما آغاز کرد و اولین تصمیم خود مبنی بر انتخاب شهردار جدید یا ابقای شهردار وقت که در آن زمان مهندس آقامیری بود را کلید زد.

  در آن زمان بحث حضور گزینه های احراز پست شهرداری به صحن شورا و صحبت از دادن برنامه ، سوال از کانیداها و انتخاب شهردار اصلح بر اساس اولویتها و خصیصه ها می شد . اما متاسفانه اتفاقی که افتاد چیز دیگری بود.

  ابتدا 11 گزینه مطرح شد که به علت عدم شفاف سازی معلوم نشد که چرا این 11 گزینه به سه گزینه نهایی تبدیل و نهایتا  دو گزینه از سه گزینه قبل از رای گیری انصراف دادند و عملا فقط یک کاندید برای انتخاب باقی ماند که همان شهردار وقت بود.

  در واقع اتفاقی که افتاد این بود که قبل از حضور کاندیداها در صحن شورا ، لابی کردن های اعضای شورا آغاز و تصمیم های نهایی گرفته شده بود واز قبل معلوم بود که چه کسی قرار است که شهردار شود و انتخابات تنها یک کار صوری بود که اتفاق افتاد.

  اما سوال اینجاست که چرا در آن زمان این اتفاق و این بد اخلاقی به وقوع پیوست و کسی دم نزد و آقامیری با رای قاطع شهردار شد . اما در این برهه از زمان و با تکرار زود هنگام تاریخ و لابی کردنهای دوباره اعضا و احتمال رای بالای یکی از کاندیداها ، عده ای از اعضای شورا آلزایمر گرفته اند و اتفاقات سری قبل انتخاب شهردار را به خاطر نمی آورند و فریاد بی اخلاقی گروه اکثریت را سر می دهند . 

  آیا به این خاطر نیست که در دوره قبل کاندید مد نظر آنها شهردار می شد و این بار اتفاق به ضرر آنها رقم خورده است ؟
  نمی دانم ، پیش داوری هم نخواهم کرد اما به زعم من خبرنگار اگر بد اخلاقی ای شده  در دوره قبلی هم همین گونه بوده و چیز جدیدی در این دوره اتفاق نیفتاده است .

  واقعا معلوم نیست که تا چه زمان بهبهان ما باید به حواشی بپردازد و از متن غافل شود و در مسیر پسرفت به حرکت خود ادامه دهد؟

  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.