Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان در سردشت زیدون گفت:

  ایدئولوژی‌ فکری گروه‌های تروریستی در منطقه ویران‌کننده است

  عصر بهبهان : معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان گفت در افتتاح پنج پروژه عمرانی ؛ آموزشی و تولیدی در شهر سردشت زیدون گفت:: ایدئولوژی فکری گروه‌های تروریستی مثل داعش برای منطقه ویران‌کننده است


  به گزارش عصر بهبهان، قدرت‌الله دهقان دیروز عصر در مراسم افتتاح پنج پروژه عمرانی، آموزشی و تولیدی در بخش سردشت زیدون در جمع مردم روستای قلعه کعبی، اظهار داشت: فضای منطقه اسلامی بسیار آلوده و آغشته از بوی بد ناشی از حضور گروه‌های مختلف تکفیری و داعش است.

  وی با بیان اینکه افرادی به نام دین و به نام اسلام و به نام پیامبر رحمت کارهایی در منطقه انجام می‌دهند و یک انسان را زنده زنده به آتش می‌کشند و آبادی‌هایی را ویران می‌کنند، خاطرنشان کرد: ما به دنبال این هستیم که کمبودها و نبودها را به بودها تبدیل کنیم و آبادی‌ها را به وجود آوریم.

  معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان با بیان اینکه خیلی از این آبادانی‌ها را به نام پیامبر رحمت نابود می‌کنند و حرکات عجیبی انجام می‌دهند بر اینکه ما باید اقتصاد خود و محیط اطراف خود و زندگی خود را به روز کنیم تاکید کرد و افزود: قبل از همه اینها باید فکر خود را توسعه داده و آباد کنیم.

  دهقان متذکر شد: توسعه فکری خیلی از این آبادانی‌ها را به وجود می‌آورد و نمی‌گذارد این ویرانی‌ها به وجود آید. وی با توجه به اینکه توسعه و رشد امروزی ما در نگاه توسعه فکری است، گفت: بعضی از افراد تفکراتی از سنت پیغمبر اسلام دارند که می‌بینیم بنام اسلام و پیامبر چه بی‌رحمی‌هایی را به وجود می‌آورند و این مشکل نشان می‌دهد که فکرشان توسعه پیدا نکرده است.

  معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان با اشاره به ایدئولوژی‌های فکری خطرناک این گروه‌های تروریستی اظهار کرد: استعدادهای عجیب این گروه‌ها برای ویرانی در بعضی از مناطق بسیار خطرناک است

  تاریخ انتشار: ۰۶:۵۸:۰۳ | شنبه, ۲۵ / بهمن / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.