Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه موقت سردشت زیدون:

  بهتان یک بیماری اخلاقی است که امنیت روانی جامعه را هم تهدید کمی کند.

  عصر بهبهان : بیماری اخلاقی که امروز دامن گیر جامعه شده است بهتان است که امنیت روانی جامعه را هم به خطر انداخته است و تهدید می کند.


  حجت الاسلام و السملمین سید مصطفی پورشفیعی امام جمعه موقت سردشت زیدون در خطبه های نماز جمعه این هفته خود اظهار داشت: بیماری اخلاقی که امروز دامن گیر جامعه شده است بهتان است که امنیت روانی جامعه را هم به خطر انداخته است و تهدید می کند.

  وی در ادامه افزود: مراقب باشیم عیب دیگران و تهمت و بهتان به دیگران ندهیم چرا که حرام است.

  پورشفیعی خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از مردم و خواسته های امروز مردم از مدیران استانی و شهرستانی و همچنین مدیران بخش زیدون پیگیری واگذاری زمین های رها شده توسط ادارات است

  امام جمعه موقت سردشت زیدون افزود: با توجه به اینکه این زمین ها را مردم به ادارات اهداء نمودند تا ادارا استقلال پیدا کنند این امر محقق نشده است و باعث نارضایتی عمومی شده است

  وی تصریح کرد: هنوز تعداد زیادی از ادارات در این زمین ها پس از سال ها هنوز استقرار پیدا نکرده اند و تعدادی هم تعطیل شده اند.

  پورشفیعی یادآور شد: بدون هیچ چشم داشتی مردم این زمین ها را به ادرات اهدا نموده اند و جا دارد که مسئولین به فکر راه اندازی ادارات باشند

  وی خاطرنشان کرد: چندین هکتار زمین را به یک اداراه اهدا شده است ولی هیچ استفاده مفیدی از آن نمی شود که جا دارد با هم اندیشی و نظریه های اقتصادی جهت بهره برداری بیشتر و سود دهی بیشتر از این زمین های مازاد استفاده بیشتر کرد.

  امام جمعه موقت سردشت افزود: اشتیاق و حرص داشتن به چیزهایی که فقط سرگرم کننده است ولی فایده ندارند، باعث بیهوده­گویی است

  وی تاکید کرد: کم­ترین زیان کلام بیهوده برای شخص گوینده، تباه شدن عمر اوست که بزرگ­ترین سرمایه زندگی او شمرده می­شود؛ چرا که انسان می­تواند از این بخش زندگانی، برای جهان آخرت خود توشه بردارد ولی با گفتن سخنان بیهوده هیچ فایده دنیوی و اخروی به او نرسیده، فرصت از بین می­رود.

  پورشفیعی ادامه داد: سخن انسان نشانه شخصیت درونی اوست، پس اگر گفتار او بی­فایده و بیهوده­باشد، شخصیت او نیز نزد دیگران حقیر خواهد شد.

  وی با اشاره به حضور مبلغان در بخش زیدون جهت هدایت و روشنگری در ماه مبارک رمضان افزود: بیشترین استفاده های معنوی را باید در این ماه با حضور مبلغین باید بکار برد

  تاریخ انتشار: ۰۶:۴۵:۴۵ | شنبه, ۱۴ / تیر / ۱۳۹۳ غیبت, جامعه, تهمت, بهتان,
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.