Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • با اجرای طرح مقام معظم رهبری در خوزستان

  ۱۰هزار هکتار از اراضی بهبهان تسطیح و آبیاری نوین می‌شوند

  عصر بهبهان : نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای طرح مقام معظم رهبری در دشت خوزستان، ۱۰هزار هکتار از اراضی بهبهان تسطیح و به شیوه نوین آبیاری می شوند.


  به گزارش عصر بهبهان محمدباقر شریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز ، اظهار کرد: طرح مقام معظم رهبری در خوزستان باید از سالیان پیش اجرا می‌شد ولی متاسفانه هنوز به طور کامل اجرایی نشده است.

  وی افزود: در دولت یازدهم کارهای خوبی برای اجرای طرح مقام معظم رهبری در اراضی استان خوزستان در حال انجام است.

  نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی با یادآوری این نکته که با راه اندازی این طرح تحول بزرگی در خوزستان صورت می گیرد افزود: افزایش تولید محصول یکی از مهمترین اهداف این طرح بزرگ است.

  وی در ادامه صرفه جویی در مصرف آب و کاهش هزینه های تولید را از دیگر آثار اجرای طرح مقام معظم رهبری در اراضی استان خوزستان بیان کرد.

  شریعتی با اشاره به اجرای طرح مقام معظم رهبری در بخشی از اراضی بهبهان گفت: این شهر یک شهر کشاورزی و دامپروری است و می‌توانیم بگوییم در دامپروری حرف اول را در خوزستان می زند و در کشاورزی نیز رتبه دوم استان را دارد.

  وی ادامه داد: با اجرای طرح مقام معظم رهبری در اراضی استان خوزستان، 10هزار هکتار از اراضی بهبهان تسطیح و آبیاری نوین می‌شوند.

  نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امیدواریم مسئولان امر توجه ویژه ای به این کار داشته باشند تا بتوانند فرمان رهبری را که در راستای توسعه و عمران استان خوزستان هست را اجرا کنند.

  وی با بیان این که اشتغال بحث اول اجرای این طرح نیست عنوان کرد: یکی از اهداف مهم طرح مقام معظم رهبری استفاده بهینه از اراضی دشت خوزستان است.

  شریعتی اضافه کرد: خوزستان دشتی بی نظیر و حاصل خیز ترین دشت در کشور است که می توان از این پتاسیل در راستای توسعه استان استفاده کنیم.


  تاریخ انتشار: ۲۲:۲۸:۲۷ | یکشنبه, ۸ / تیر / ۱۳۹۳ نماینده بهبهان, مسئولان, اراضی, , کشاورزی
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.