Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • ناخودآگاه اشک‌هایم جاری می‌شود! خداحافظ رفیق!

  جای خالی خبرهایت پیداست، بهانه ای برای چهلمین روز درگذشت خبرنگار روزنامه اطلاعات

  عصر بهبهان : جای خالی خبرهایت پیداست بی‌خود نیست که می گویند اتفاق زمانی می‌افتد که انتظارش را نداری،همنشین کاغذهای کاهی، حالا عکسش در گوشه اعلامیه ای سینه دیوارها آرام گرفته و نگاهش پر از ناگفته هایی است


  به بهانه چهلمین روز درگذشت فتح الله دایی زاده نمایندگی روزنامه اطلاعات در بهبهان! یادش بخیر همه روزهایی که خورشید با صدایش طلوع می کرد

  در نگاهش امید بود و آرزوهای رنگی اش حالا میان سطرهای سیاه و سفید روزنامه دراز به دراز خوابیده اند و نگاهش طعم کافور و الرحمن و حلوا می دهد.
  «
  دایی زاده» بهبهانی ها در سکوت و بی خبری چمدان چوبی اش را برداشت و روز گذشته در یک شب جمعه،مسافر دیار سایه ها شد بی آنکه رفتنش تیتر اول روزنامه ای شود !

  همنشین کاغذهای کاهی، حالا عکسش در گوشه اعلامیه ای سینه دیوارها آرام گرفته و نگاهش پر از ناگفته هایی است که گفتنش دل را به درد می آورد. یادش بخیر همه روزهایی که خورشید با صدای او طلوع می کرد و فریاد «روزنامه ، روزنامه » اش حالا در غروب تقویم عمرش فقط یادگاری نوستالژیکی برای همشهریانش بر جای نهاده است.
  در بازی یکی بود یکی نبود روزگار، دلت می خواهد با جای خالی نبودنش جمله سازی کنی، تیتر خلق کنی و زیر آور فراقش ، مرثیه ها را مرور کنی.یادت همیشه در یادها می ماند.
  دایی زاده که از خبرنگاران تاثیرگذار و مورد پذیرش تمامی گرایش های فکری و سیاسی بود، علاوه بر خبرنگاری در روزنامه جمهوری اسلامی ، سرپرست روزنامه های دیگر در شهرستان بهبهان نیز بود.
  وی تنها یک خبرنگار فعال در شهرستان نبود وی متعلق به فرهنگ و هنر و رسانه همه استان است.
  ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺧﺒﺮﻧﮕﺎﺭ ﺍﻧﻘﻼﺑﯽ ﻭ ﻣﮑﺘﺒﯽ ﻭ ﻭﻻﯾﯽ ﻧﻈﺎﻡ ﻣﻘﺪﺱ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼﺍﺳﻼﻣﯽ محسوب می شود.
  امروز جامعه خبری بهبهان سوگ فردی به عزا نشسته است که تمام زندگی اش را وقف مردم و جامعه اسلامی کرده بود و در سخت ترین لحظات و شرایط هرگز از اطلاع رسانی صحیح و شفاف و حفظ ارزشهای انقلاب دست نکشیده است.
  این روزها و شب‌ها را جانکاه سپری می‌کنیم و به یاد پنج‌شنبه‌ای می‌نشینیم که باید به مزارش برویم و فاتحه‌ای قرائت کنیم.
  یک لحظه در مسیر حرفه‌ای و کاری خود برای تولید خبر و مجموعه خبرگزاری سر از پا نمی شناخت و جای خالی خبرهایت پیداست بی‌خود نیست که می گویند اتفاق زمانی می‌افتد که انتظارش را نداری
  تا آنجا که می‌شناختمش جز گهگاهی درد کمر و پاهایش که آن هم به دلیل نشستن زیاد در کیوسک مطبوعاتی اش بود سالم بود و تندرست و اگر هم شکوه‌ای از ناخوشی داشت، خود به تنهایی به دوش می‌کشید و متوجه کسی نمی‌کرد
  این بار "مرگ" این همیشه همراه زندگی هر سه ضلع چرخه اطلاع‌رسانی را شوکه کرد، رسانه، رویداد و مخاطب
  امروز دیگر نیستی امروز دیگر آن صدای خبر چه شد، از پشت گوشی‌های تلفن برای خبرنگاران شنیده نمی‌شود، ای کاش نمی‌رفتی ... .
  ناخودآگاه اشک‌هایم جاری می‌شود! خداحافظ رفیق!

  تاریخ انتشار: ۰۸:۰۸:۲۴ | سه شنبه, ۳ / تیر / ۱۳۹۳ روزنامه اطلاعات, دایی زاده, خبرنگار بهبهان, بهبهان,
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.