Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • آلزایمر تاریخی،

  خیانت سران فتنه را از خاطر عضو شورای شهر اهواز برد

  عصر بهبهان : آیا تاریخ خیانت به آرمان های فاتحان خرمشهر را توسط همین افراد نخواهد نوشت؟آیا تاریخ ریختن خون بیگناهان به خاطر ریاست طلبی این ها را در سال 88 نخواهد نوشت؟آیا تاریخ نخواهد نوشت این رزمنده سابق نام کسانی را یادآوری می کند که منافقین و معاندین و خائنان به اسلام و نظام اسلامی به دنبال یادآوری آن ها هستند؟


  به گزارش عصر بهبهان به نقل از رهیاب نیوز،اوایل هفته جاری به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر برخی اصلاح طلبان خوزستانی اقدام به برگزاری مراسمی در یکی از تالارهای شهرستان اهواز کردند .

  این برنامه که با حضور مشاورسابق رئیس دولت اصلاحات برگزار شد نکته ای قابل تامل داشت که به نظر نمی توان به راحتی از آن گذشت.

  در ابتدای این برنامه یکی از اعضای شورای شهر اهواز به عنوان خاطره گو شروع به سخنرانی کرد که چند جمله ای از اضافات این عضو شورای شهر را حضورتان ارائه می کنیم:

  "*نباید به تاریخ خیانت کنیم اگر امروز به طرفداری از یک ذائقه یا جناج سیاسی در تلوزیون و رادیوحقایق را وارونه کنیم آن هایی که در اینده تاریخ را می نویسند در مورد ما قضاوت خواهند کرد

  *من به عنوان یک رزمنده و نماینده شما در شورای شهر می گویم:شاه مخفیانه به سه نفر دستور دادکه امیرکبیر را بکشند هیچ کس نفهمید ولی تاریخ نوشت دستور دهنده شاه بوده و در کجا و کدام دست امیرکبیر و کدام رگ های امیرکبیر تیغ زده شد چطور می شود که شاه جوی ایجاد می کند که خبر پخش نشود ولی تاریخ اینگونه می نویسد

  *من خیلی ناراحت می شوم وقتی هفته دفاع مقدس وسالروز آزادسازی خرمشهر می شود ولی یادی از آیت الله هاشمی رفسنجانی نمی شود(تشویق حضار) وحتی یادی از میرحسین موسوی نمی شود این خیانت به تاریخ و تحریف تاریخ 8سال دفاع مقدس ما است "

  در این خصوص چند مطلبی قابل طرح است:

  اولا:این اظهارات عضو شورای شهر اهواز که سابقه رزمندگی نیز در کارنامه فعالیت خود دارد از این بابت قابل توجه است که حتی مهمان دعوت شده به این برنامه که ارتباطات بسیار محکمی با جریان افراطی اصلاحات در مرکز دارد از اینگونه اظهارات خودداری می کند و در عوض فردی چنین که به عنوان راویتگر آزادسازی خرمشهربه برنامه دعوت شده است مورد بهره برداری قرار می گیرد و چه ساده با چند کف و سوت به بازی گرفته می شود!

  ثانیا:منظور این عضو ناپخته شورای شهراز ذکر داستان قتل امیرکبیر کنایه و اتهام به کیست؟ چه کسی در این جا متهم به خیانت است؟سطحی ترین برداشت تهمت ناروایی است که قطعا از طرف دستگاه های مسئول نیاز به پیگیری دارد؟

  ثالثا:انگار ایشان نیز مانند برخی همتباران خود سال ها است که آرمان های شهدا را به فراموشی سپرده و آلزایمرتاریخی گرفته است، مگر شهدا در وصیت نامه های خود ننوشتند که برای دفاع از ولایت فقیه و نظام اسلامی قدم به این راه گذاشته ایم؟ حال چگونه است وی نام کسانی را یادآوری می کند که بنا داشتند نظام اسلامی را تا پرتگاه سقوط بکشانند؟ مگر نه این بود که همان صهیونیست هایی که بعثی ها را برای حمله به خرمشهر حمایت می کردند پرچم دفاع از همین افرادی را که وی نام می برد بلند کردند؟

  چهارم:آیا تاریخ خیانت به آرمان های فاتحان خرمشهر را توسط همین افراد نخواهد نوشت؟آیا تاریخ ریختن خون بیگناهان به خاطر ریاست طلبی این ها را در سال 88 نخواهد نوشت؟آیا تاریخ نخواهد نوشت این رزمنده سابق نام کسانی را یادآوری می کند که منافقین و معاندین و خائنان به اسلام و نظام اسلامی به دنبال یادآوری آن ها هستند؟

  پی نوشت:

  این دست اظهارات کمترین فایده اش این است که نسل جدید برداشته شدن نقاب از چهره برخی مدعیان می بیند

  تاریخ انتشار: ۰۸:۵۸:۱۹ | چهارشنبه, ۷ / خرداد / ۱۳۹۳ فتنه88،خائنان،تاریخ، سرنوشت،جمهوری اسلام
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.