Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • تلفات حوادث رانندگی

  کدام استان رکورددار کشته‌های تصادفات جاده ای است؟

  عصر بهبهان : تلفات حوادث رانندگی فروردین‌ماه سال جاری با ۵.۴ درصد کاهش به هزار و ۵۱۴ نفر رسید؛ تعداد افراد فوت‌شده در حوادث رانندگی فروردین سال گذشته هزار و ۶۰۱ نفر بود.


  کدام استان رکورددار کشته‌های تصادفات جاده ای است؟ کدام استان رکورددار کشته‌های تصادفات جاده ای است؟

  به گزارش عصر بهبهان به نقل از فارس، گزارش پزشکی قانونی در مورد تعداد کشته‌های حوادث رانندگی اعلام شد.

  براساس این گزارش، در فروردین امسال هزار و ۵۱۴ نفر در حوادث رانندگی جان باختند که از این تعداد هزار و ۱۳۸ نفر مرد و ۳۷۶ نفر زن بودند.

  از کل تلفات حوادث رانندگی در این ماه هزار و ۲۱ نفر در جاده‌های برون شهری، ۳۳۶ نفر در محورهای درون شهری و ۱۵۰ نفر در مسیرهای روستایی جان خود را از دست داده‌اند.

  در این مدت استان‌های فارس با ۱۴۴، خوزستان با ۱۲۱ و کرمان با ۱۰۷ فوتی بیشترین و استان‌های اردبیل با ۱۱،‌ یزد با ۱۲ و ایلام با ۱۵ فوتی کمترین آمار تلفات حوادث رانندگی را داشته‌اند.

  آمار مصدومان حوادث رانندگی نیز که در فروردین امسال به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند ۲۵ هزار و ۲۷۶ نفر بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷.۱ درصد کاهش یافته است. از کل مصدومان حوادث رانندگی این مدت ۱۷ هزار و ۱۱۲ نفر مرد و هشت هزار و ۱۶۴ نفر زن بودند.

  بر اساس اطلاعات آماری سازمان پزشکی قانونی کشور، در فروردین ۵ سال گذشته (۱۳۸۹ تا ۱۳۹۳) فروردین امسال کمترین آمار تلفات حوادث رانندگی را به خود اختصاص می دهد این در حالی است که فروردین سال ۸۹ با هزار و ۹۷۴ فوتی بیشترین تلفات رانندگی را در مقایسه با سال‌ها دیگر داشته است.

  در سال ۱۳۸۹ هزار و ۹۷۴ نفر، سال ۱۳۹۰ هزار و ۸۲۷ نفر،‌ سال ۱۳۹۱ هزار و ۵۳۹ نفر، سال ۱۳۹۲ هزار و ۶۰۱ نفر و در سال جاری هزار و ۵۱۴ نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند.

  یادآور می‌شود در حوادث رانندگی نوروز امسال (۲۵ اسفند ۹۲ تا ۱۵ فروردین ۹۳) هزار و ۸۴ نفر جان باختند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن ۱۴۳ نفر کمتر شده است.

  تاریخ انتشار: ۰۶:۳۹:۵۸ | شنبه, ۱۷ / خرداد / ۱۳۹۳ تلفات؛جاده، تصادفات،خوزستان،رانندگی
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.