Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • حجت الاسلام شهابی

  حجت الاسلام شهابی: بعد از امام(ره) ؛ خمینی جوان تری سکان دار این مملکت را به دست گرفت

  عصر بهبهان : دشمن خیال می کرد بعد از امام این حکومت شکست خواهد خورد ولی در عین ناباوری بعد از امام(ره) ؛ خمینی جوان تری سکان دار این مملکت را به دست گرفت.


  بعد از امام(ره) ؛ خمینی جوان تری سکان دار این مملکت را به دست گرفت بعد از امام(ره) ؛ خمینی جوان تری سکان دار این مملکت را به دست گرفت

  به گزارش عصر بهبهان از سردشت زیدون حضرت حجت الاسلام و المسلمین شهابی مدرس حوزه علیمه شهرستان بهبهان در مراسم بیست و پنجمین سالگرد ملکوتی امام راحل در مسجد امام خمینی(ره) در جمع عاشقان و دوستاران امام اظهارداشت: یک اصل مبایی و فکری امام در ذهن داشت که تا بی نهایت طراوات آن در اجتماع، اقتصاد، جامعه، و دیپلماسی و در تمام زاویه های انقلابی داشت.

  وی ادامه داد:مشروطیت همه مردم را به صحنه آورد و استعمار خارجی و وابستگان داخلی را در هم شکت داد و با ورود قانون اساسی دست همه آنها رو شد.

  مدرس حوزه علمیه بهبهان افزود: دست امام عصر(عج) و امام راحل و فقها و مراجع بود که این انقلاب را به اینجا رساند.

  شهابی خاطرنشان کرد: امام با بصیرت و هوشیاری تواسنتند این نهضت را به سرانجام برسانند.

  وی گفت: ولایت فقیه یه حادثه عادی نبود و این علت ایجاد و علت بقاء انقلاب اسلامی بود.

  وی افزود: هیچ قدرتی نمی تواند ملت ایران را از پای در آورد و خسته کند و در هم بشکند چرا که این نظام درس خود را در تمامی صحنه ها به خوبی پس داده است.

  شهابی تصریح کرد: هم اکنون هم در یک انقلاب بزرگ اقتصادی هستیم یک انقلاب فرهنگی که شیوه و گفتمان آن متناسب با زمان و مقتضیاد فرق کرده است.

  مدرس حوزه علمیه بهبهان ادامه داد: رمز پیروزی امام خمینی اصل ولایت فقیه کلمه لا اله اله الله بود که علت ایجاد حراست و حفاظت امام بود که به میدان آمد و بر همین مبنا حرکت کرد.

  وی بیان کرد: سرتا سر دنیا با این البفای امام رشون شدن و دلیل ماندگاری امام در تمامی عرصه ها کمک از امام عصر(عج) و کمک های مردمی بود که توانست در میدان باقی بماند.

  شهابی یادآور شد: امام خمینی(ره) حرکت خود را از قم آغاز کرد وبا حمایت های مردمی تواسنت زیر سایه ولایت فقیه و امام عصر به نتیجه برسد

  وی افزود: قدرت ولایت فقیه آنچنان بود که مردم پیشوا و ورامین را به میدان کشاند و نهضت عاشورایی را دوباره شروع کردند.

  وی در ادامه خاطرنشان کرد: امام فردی شجاعت، شهامت،نترس بودن امام،عارف، شاعر بودن امام و بصیر، اندیشمند، و با صبر و استقامت بود .

  مدرس حوزه علمیه بهبهان تصریح کرد: تمامی تحلیل گران دنیا مبهوت حرکت امام بودند و این حرکت عظیم و بزرگ با کمک مردم آبیاری شد.

  وی ادامه داد: پیوند امام و مرجعیت و مردم یک پیوند الهی بود که توانست این نهضت و حرکت را پایدار کند.

  شهابی تاکید کرد: ولایت فقیه یک استراتژیک بسیار قوی است که مردم این ظرفیت خوب را از دست نمی دهند و ملت ایران پرورش یافته همین ولایت فقیه هستند.

  وی افزود: دنیا و تمامی مردم میداند تا در این مسیر یعنی ولایت فقیه و پشتیبانی از ولایت فقیه حرکت می کنند هیچ کس نمی تواند آنها را از مسیر خارج کند.

  مدرس حوزه علمیه تصریح کرد: بمب هسته ای ما از عاشورا سرچشمه می گیرد و این خیال باطل دشمن است که ما بمب هسته ای داریم بلکه بمب هسته ای ما همین رهبری ، همین دین اسلام و همین مردم هستندکه ولایت فقیه و این حرکت را به وجود آورده است.

  وی یادآور شد: دشمن خیال می کرد بعد از امام این حکومت شکست خواهد خورد ولی در عین ناباوری بعد از امام(ره) ؛ خمینی جوان تری سکان دار این مملکت را به دست گرفت.

  وی در پایان افزود: با تدبیر رهبر فرزانه انقلا ب در طول 25 سال با قدرت و در عین تمامی خطراتی که دشمن طراحی نموده رهبر فرزانه مثل موج شکن تمامی نقشه های دشمن را در هم شکست و با بصیرت و شجاعت این کشتی را به ساحل نجات رسانده است.

  تاریخ انتشار: ۱۲:۴۲:۴۷ | چهارشنبه, ۱۴ / خرداد / ۱۳۹۳ امام، سالگرد رحلت، بنیانگذار جمهوری اسلا
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.