Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • رئیس کمیسیون عمرانی شورای شهر بهبهان عنوان کرد

  تلاشهای سرپرست شهرداری در خصوص شروع مجدد پروژه های عمرانی و پرداخت حقوق کارگران شایسته تقدیر است

  عصر بهبهان : مهندس آقاجری : لازم می دانم از مهندس دایی زاده سرپرست فعلی شهرداری به واسطه تلاش مضاعف برای آغاز دوباره پروژه هایی که هر چند نه خیلی بزرگ ولی در شرایط فعلی در خور تقدیرهمچنین بابت پرداخت حقوق وبخشی از معوقه کارگران زحمت کش شهرداری تشکر ویژه ای داشته باشم


  مهندس آقاجری ، رئیس کمیسیون عمرانی شورای شهر بهبهان در گفتگو با خبرنگار عصر بهبهان گفت: ضمن تقدر و تشکر و سپاس از جناب آقای خادمیون خبرنگارفهیم خبرگزاری عصر بهبهان که همیشه بدون هیچ گونه غرض ورزی با نقد منصفانه کمی ها و کاستی ها را گوشزد نموده و آنجایی هم که کار خوبی صورت گرفته بدون هیچ چشمداشتی انعکاس داده اند ، جا دارد که به عنوان رئیس کمیسیون عمران شورای بهبهان از پرسنل زحمت کش شهرداری در بخشهای مختلف ، چه در بخش تنظیف شهر ، چه در بخش فضای سبز ، فنی ، عمرانی ، اجرایی ، بخش دفتر فنی ،دایره درآمد ، روابط عمومی ، بایگانی ، بخش امور اداری ، سنگ شکن ، اجرائیات ، موتوری و به طور کلی  همه قسمتها که شبانه  روز در شهرداری زحمت می کشند و برای راحتی و آسایش شهروندان فعالیت می کنند تقدیر و تشکر نمایم.

  آقاجری ادامه داد : جادارد که از مهندس دایی زاده سرپرست فعلی شهرداری نیز به واسطه تلاش مضاعف برای آغاز دوباره پروژه هایی که هر چند نه خیلی بزرگ ولی در شرایط فعلی در خور تقدیر ،تشکر ویژه ای داشته باشم.

  رئیس کمیسیون عمرانی شورای شهر بهبهان در خصوص کارهای صورت گرفته در زمان سرپرستی مهندس دایی زاده گفت: در حال حاضر شورای شهر پیگیر بحث آسفالت معابر بوده که چند نقطه از شهر شامل ، خیابان 30 متری دادگستری ،فاز چهارم فرهنگیان ، انتهای خیابان شهید عدالت ، باند دوم دانشگاه آزاد به سمت قبرستان جدید ، پشت کارخانه متانت  جهت روانسازی  ترافیک  ، بخشی از کوی اسلام آباد سنگ بری ، لکه گیری بخشی از معابر شهراز جمله کارهای انجام شده توسط گروه آسفالت و موتوری شهرداری است که جا دارد از تمامی دوستان به ویژه مهندس شهید زاده ، جناب آقای عظیمی نیا ، آقای شریف پور ،آقای محمدی نسب و دیگر دوستانی که پیگیر این موضوعات بودند تشکر کنم .

  وی افزود: در بخش فضای سبز ، هرچند که شهر ما از لحاظ فضای سبز شهری مرده است و به جای فضای سبز ، چیزی شبیه به فضای زرد داریم و فقط با فشار مضاعفی که این بخش متحمل می شود ؛در حال از سر گیری فعالیتهای خود است .در  بخش اصلاح چمن و درختان ، از مهندس قاسمپور نیز تشکر می کنیم و انتظار داریم فعالانه تر در خصوص پیگیری و نظارت بر حفظ و نگهداری از فضای سبز کوشا باشند.

  آقاجری همچنین گفت:از دوستانی که در به ثمر نشستن پروژه های اجرایی و عمرانی من جمله باغ ملی ، ادامه بلوار عدالت از فلکه جوانمردی به سمت مراحل و احداث سایه بانهای خیابان عدالت فعالانه مشغول به کار هستند تقدیر و تشکر داریم.

  وی همچنین به کارهای انجام شده در خصوص روانسازی ترافیک اشاره کرد و افزود: نصب علائم راهنمایی و رانندگی و اصلاح موانع آسفالتی در سطح شهر و نصب علائم خطر ، چراغ قرمز و همچنین شروع خط کشی  کلیه خیابانهای شهر از کارهای کوتاه مدتی است که جناب مهندس دایی زاده شروع کرده اند که قابل تقدیر است.

  آقاجری ابراز امیدواری کرد این کارها همچنان ادامه داشته باشد و چهره شهر از این حالت کهنگی  و فرسودگی درآمده و همچنین به پارکها ، فضاهای سبز و مبلمان شهری رسیدگی بیشتری شود .

  آقاجری تاکید کرد:  مهمترین بحث ، موضوع آسفالت ، چاله چوله ها ، دست اندازها و خرابیهای به جای مانده از طرح ملی فاضلاب است و ادامه داد: متاسفانه شرکت فاضلاب همچنان در حال کار است و شهرداری با نظارت بر نحوه صحیح اجرای پروژه فاضلاب چه در بخش لوله گذاری و هم در بخش ترانشهایی که ایجاد شده تذکرات لازم- چه کتبی و چه شفاهی -را  به اداره مذکور داده است .

  وی در توضیح زمان بازسازی خیابانهای کنده کاری شده گفت: با پایان یافتن کار شرکت فاضلاب در هر خیابان و استعلامی که صورت می گیرد، شهرداری کار روکش آسفالت آن خیابان را آغاز خواهد کرد تا این وضعیت نابسامانی که در خیابانهامان شاهد هستیم به شکل مناسبی تغییر کندو افزود: اگر شهرداری الان هزینه کند و روکش آسفالت در معابر انجام شود با تخریب مجدد نیاز به هزینه اضافه ای جهت بازسازی خواهیم داشت که اصلا کار معقولی نیست.

  آقاجری تاکید کرد: ما منتظر پایان کار شرکت فاضلاب در هر خیابان هستیم تا با انجام روکش آسفالت جان تازه ای به کالبد مرده شهر ببخشیم.

  رئیس کمیسیون عمران شورا در پایان گفت: جا دارد به دلیل فعال سازی دوباره پروژه های عمرانی از پرسنل زحمت کش شهرداری و جناب آقای دایی زاده به عنوان سرپرست شهرداری تقدیر و تشکر شود و همچنین لازم میدانم از جناب آقای رحیمی در اداره امور مالیاتی که تلاش مضاعفی در جهت دریافت اعتبار ارزش افزوده به حساب شهرداری داشتند و از دادستان محترم جناب آقای خزائی جهت همکاری در خصوص اعتباری که به حساب شهرداری ریخته شد تشکر دارم.

   جا دارد از آقای دایی زاده بابت پرداخت حقوق وبخشی از معوقه کارگران زحمت کش شهرداری نیز تشکرنمایم و ادامه داد: در تلاش هستیم که ان شاء الله مبالغ دیگری به حساب شهرداری بیاید و بتوانیم از شرمندگی کارگران شهرداری بویژه خانواده های آنها در بیاییم و بتوانیم مابقی معوقات کارگران را نیز پرداخت کنیم .

  تاریخ انتشار: ۱۷:۵۱:۴۴ | دوشنبه, ۲ / تیر / ۱۳۹۳ شورای شهر بهبهان, شهرداری بهبهان, سرپرست شهرداری بهبهان, مهندس آقاجری
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.