Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • سرتیپ دوم پاسدار عبدالرحمان پورجوادی فرمانده لشکر عملیاتی 7 حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان خبرداد

  سروان رحمانی فرمانده جدید گردان امام حسین(ع) بهبهان شد

  عصر بهبهان : سردار پور جوادی:امروز در سپاه ناحیه بهبهان بحث تودیع و معارفه فرمانده گردان امام حسین (ع)در این شهرستان را داشتیم که برادر عزیز و جوانی به نام سروان مهرعلی رحمانی به عنوان فرمانده گردان منصوب و برادر بسیار خوب و ارزشمند ما سرهنگ حسنی بزرگوار از فرماندهی گردان تودیع شدند  سرتیپ دوم پاسدار عبدالرحمان پورجوادی فرمانده لشکر عملیاتی 7 حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان  در گفتگو با خبرنگار عصر بهبهان گفت: برنامه ای که امروز در سپاه ناحیه بهبهان داشتیم ، بحث  تودیع و معارفه فرمانده گردان امام حسین (ع)در این شهرستان بود که برادر عزیز و جوانی را به نام سروان مهرعلی رحمانی به عنوان فرمانده گردان منصوب و برادر بسیار خوب و ارزشمند ما سرهنگ حسنی بزرگوار از فرماندهی گردان تودیع شدند.

  سردار پورجوادی تصریح کرد : بحث جوان گرایی ،موضوع امروز نیست ،ما شاید دیر هم شروع کردیم و افزود: وقتی که عنوان جوان را به کار می بریم به این معنی نیست که فردی تازه کار را به عنوان مسئول انتخاب کرده ایم . فرمانده جدید بالای 10 سال سابقه خدمت در سپاه دارد .یعنی بیش از یک سوم خدمت سی ساله خود را گذرانده واز آنجایی که سروان رحمانی تجربیات خوبی در خصوص بسیج داشتند در این مسئولیت قرار دادیم . در واقع فرمانده جدید در عین جوانی ، با تجربه  نیزهستند .

  وی خاطر نشان کرد: اگر در گذشته فردی با بالای 20 سال سابقه به عنوان فرمانده انتخاب می شد ، اما امروز فردی انتخاب شده که در زمان مناسبی به این مقام رسیده و ان شاء الله در سنوات بالاتر به مدارج بالاتری هم خواهند رسید  .

  فرمانده لشکر عملیاتی 7 حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان  دلیل دیگر این انتصاب  را نیاز تعامل بیشتر بین گردان امام حسین(ع) با بسیج عنوان کرد و افزود:  فرمانده جدید از این حیث نیز گزینه مناسبی بودند وبه دلیل ارتباط تنگاتنگی که با بسیج داشتند به عنوان فرمانده گردان  امام حسین(ع) انتخاب شدند.

  سردار پورجوادی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای فرمانده جدید و قدیم گفت: از سرهنگ حسنی نیز بدلیل تجربه بالایی که دارند در جای دیگری استفاده خواهد شد.
   

  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.