Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • حضور هیات نظارت وزارت علوم در دانشگاه بهبهان/ ارائه نظرات اساتید به هیات

  عصر بهبهان : رئیس دانشگاه صنعتی خاتم الاانبیاء بهبهان حضورهیات نظارت و ارزیابی وزارت علوم دراین دانشگاه را تایید کرد و گفت: این هیات در راستای شفاف سازی عملکرد دانشگاه‌ها امروز دوشنبه 12 خرداد در دانشگاه بهبهان حضور یافتند.  حضور هیات نظارت وزارت علوم در دانشگاه بهبهان/ ارائه نظرات اساتید به هیات
  رئیس دانشگاه صنعتی خاتم الاانبیاء بهبهان حضورهیات نظارت و ارزیابی وزارت علوم دراین دانشگاه را تایید کرد و گفت: این هیات در راستای شفاف سازی عملکرد دانشگاه‌ها امروز دوشنبه 12 خرداد در دانشگاه بهبهان حضور یافتند.

  مرتضی توکلی  افزود: هیات نظارت و ارزیابی وزارت علوم به منظور بررسی عملکرد مدیریت در دانشگاه صنعتی خاتم الاانبیاء بهبهان ، بنا به درخواست مجوعه مدیریت دانشگاه ، اعضای هیات علمی، کارکنان و در راستای شفاف سازی عملکرد دانشگاه‌ها طبق روال معمول نمایندگان وزارت علوم امروز دوشنبه 12 خرداد در دانشگاه بهبهان حضور یافتند.

  وی ادامه داد: این هیات در حال حاضر در خصوص مسایل مختلف مانند عملکرد عمرانی، آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و سایر موارد نظرات اعضای هیات علمی و کارکنان را جویا شده و همچنین از مستندات موجود در این زمینه ها استفاده می کنند.

  توکلی افزود: مجموعه مدیریت دانشگاه خاتم الانبیاء صنعتی بهبهان از حضور هیات نظارت وزارت علوم استقبال کرده و تشکر می کند.

  وی یادآورشد: وزارت علوم، برنامه نظارت و ارزیابی از عملکرد دانشگاه‌ها را در سرلوحه کاری خود قرار داده، که امیدواریم این نظارت‌ و ارزیابی‌ها مداوم باشد . این در حالی است که این دانشگاه دارای 51 عضو هیات علمی ثابت و مستقر است که بنا بر اطلاعاتی که به من داده اند 44 نفر از آنها طی نامه ای به وزیر علوم، از عملکرد مدیریت دانشگاه ابراز رضایت و حمایت کرده اند.

  تاریخ انتشار: ۱۳:۳۱:۰۳ | دوشنبه, ۱۲ / خرداد / ۱۳۹۳ دانشگاه صنعتی خاتم الاانبیاء بهبهان, مرتضی توکلی, هیئت نظارت
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.