Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • رئیس اداره دامپزشکی بهبهان:

  کشتارگاه دام در شهرستان بهبهان پلمب شد

  عصر بهبهان : رئیس اداره دامپزشکی بهبهان گفت: در پی بازدید روزانه کارشناسان اداره دامپزشکی شهرستان بهبهان کشتارگاه دام شهرداری شهرستان به‌دلیل نواقص بهداشتی و تأسیساتی پلمب شد.


  رئیس اداره دامپزشکی بهبهان:
  کشتارگاه دام در شهرستان بهبهان پلمب شد

  رئیس اداره دامپزشکی بهبهان گفت: در پی بازدید روزانه کارشناسان اداره دامپزشکی شهرستان بهبهان کشتارگاه دام شهرداری شهرستان به‌دلیل نواقص بهداشتی و تأسیساتی پلمب شد.


  امین‌الله قنواتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگارعصر بهبهان اظهار کرد: با توجه به تذکرات کتبی و شفاهی جهت رفع نواقص بهداشتی و تأسیساتی به شهرداری و پیمانکار کشتارگاه دام بهبهان و عدم رفع نواقص موجود پس از پایان مهلت تعیین شده، بر اساس حکم مقام قضایی کشتارگاه مذکور توسط بازرسان دامپزشکی و با هماهنگی نیروی انتظامی تا اطلاع ثانوی و رفع نواقص پلمب گردید.

  وی یادآور شد: هدف اصلی اداره دامپزشکی کنترل و پیشگیری از بیماری‌های مشترک بین انسان و دام و همچنین نظارت بهداشتی بر فرآورده‌های خام دامی است و کارشناسان ادارات دامپزشکی به صورت شبانه روزی با نظارت از مراکز تولید، توزیع، نگهداری و عرضه فرآورده‌های خام دامی در تلاش هستند تا محصولی کاملا بهداشتی ‌به دست مصرف کنندگان برسد.

  رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهبهان در پایان گفت: در حال حاضر کشتارگاه دام شهرداری شهرستان آغاجاری به عنوان جایگزین جهت ارائه خدمات تعیین شده است و در تأمین گوشت قرمز مصرفی شهرستان بهبهان هیچگونه مشکلی وجود ندارد.

  منبع: فارس

  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.