Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه سردشت زیدون تاکید کرد:

  مسئولین مسئله کاهش جمعیت را جدی بگیرند

  عصر بهبهان : اصول کلی از افزایش جمعیت که با تاکید مقام معظم رهبری و تذکر ایشان بوده مورد توجه مسئولان قرار گیرد.


  مسئولین مسئله کاهش جمعیت را جدی بگیرند مسئولین مسئله کاهش جمعیت را جدی بگیرند

  به گزارش بهبهان نیوز از بهبهان، حجت‌الاسلام سیدابراهیم قائمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر سردشت زیدون اظهار کرد: مسئولین از این موضوع مهم کاهش جمعیت غافل نشوند و این امر را در سال فرهنگ محقق کنند.

  وی تصریح کرد: اصول کلی از افزایش جمعیت که با تاکید مقام معظم رهبری و تذکر ایشان بوده مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

  خطیب جمعه زیدون افزود: انقلاب اسلامی جزء سه کشوری است که به سمت سالمندی می رود و امریکا و دشمنان انقلاب از این موضوع سوء استفاده می کنند.

  وی با بیان سعی دشمن بر جلوگیری از افزایش جمعیت در کشور است خاطرنشان کرد: یک جنگ بر علیه رشد جمعیت در کشور دشمن به راه انداخته است و در جریان است که با ابزار های عمده و غیر قانونی و غیر شرعی این کار ها را انجام می دهد.

  قائمی یادآور شد: سقط جنین و عقیم کردن و روش های مختلف دیگر از جمله کارهایی است که در دستور کار غرب قرار گرفته است.

  امام جمعه سردشت زیدون با تأکید کشور های توسعه یافته در حال افزایش جمعیت هستند افزود: ترس از فقر و ترس از ازدواج یکیک از مشکلاتی است که در جامعه امروزی ما رواج پیدا کرده است.

  قائمی متذکر شد:خداوند مسبب و اسباب روزی دهنده است و هیچ جنبده ای روی زمین به اذن الهی روزی نمی خورد.

  وی با توجه به فرا رسیدن ایام میلاد حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار اشاره داشت از زمان انقلاب تا کنون پاسداران پرافتخار ترین و بالاترین روحیه پاسداری را داشتند..

  امام جمعه سردشت زیدون در ادامه به اطاعت پذیری محض پاسداران از ولایت فقیه اظهار کرد: این روحیه باید همیشه در پاسداران و جانبازان ما وجود داشته باشد.

  قائمی ادامه داد: یکی از ویژگی ها و رموز پیروزی انقلاب اسلامی 15 خرداد بوده است که مکتب اسلامی را خواست و به آن رسید و به پای ان خون ریخت و ایستادگی کرد.

  وی اخلاص امام خمینی (ره) و احساس تکلیف و وظیفه ایی که امام در این راه بر دوش داشت را از مهمترین معیار های امام دانست و افزود: مردمی بودن این انقلاب اسلامی و بیگانه ستیزی مردم از دیگر خصوصیات این انقلاب بود که به این هدف رسیدند.

  وی در پایان ضمن اشاره به 14 خرداد و رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی اشاره داشت و ادامه داد: زندگی حسینی گونه و حکومت حسینی که امام و نائب برحقش حضرت آیت اله خامنه ای که با داریت و شهامت و شجاعت کشتی انقلاب اسلامی را از امواج فتنه ها و دشمنی ها نجات داد.

  تاریخ انتشار: ۱۴:۰۶:۱۴ | جمعه, ۹ / خرداد / ۱۳۹۳ کاهش جمعیت، امام جمعه سردشت،مقام معظم ره
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.