Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • استعفای دسته جمعی معاونان دانشگاه

  رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه با یک فکس برکنار شد!

  عصر بهبهان : نماینده مردم ارومیه گفت: حکم برکناری رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه را از طریق فکس اعلام کرده و بجای وی شخصی منصوب شده که تعطیلات تابسانی خود را در آنتالیا سپری می‌کند!


  رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه با یک فکس برکنار شد! رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه با یک فکس برکنار شد!

  به گزارش عصر بهبهان به نقل از باشگاه خبرنگاران؛نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در گفتگو با خبرنگار پارلمانیباشگاه خبرنگاران، در واکنش به برکناری رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: نکته جالب توجه در برکناری رئیس دانشگاه ارومیه این است که حکم برکناری وی را از طریق فکس اعلام کرده‌اند!

  وی افزود: این در حالی است که حکم دکتر میرزایی در دانشگاه صنعتی ارومیه هنوز به پایان نرسیده است و این اقدام وزارت علوم جای تامل دارد!

  عضو مجمع نمایند گان استان آذربایجان غربی گفت: میرزایی رئیس برکنار شده دانشگاه صنعتی ارومیه دکترای تخصصی داشته و مورد تأیید دانشجویان و اساتید دانشگاه بود.

  وی خاطر نشان کرد: پس از رفتار اهانت‌آمیز با این رئیس دانشگاه اکثر معاونین دانشگاه در اعتراض به این روند توهین آمیز نسبت به رئیس دانشگاه به صورت دست جمعی استعفا دادند.

  قاضی‌پور اظهار داشت: شخصی به اسم قادر رضازاده در حال حاضر با حکم وزیر علوم سرپرستی این دانشگاه را برعهده گرفته است که فارغ‌التحصیل مسکو بوده و تعطیلات تابستانی خود را در آنتالیا سپری می‌کند!

  وی ادامه داد: آیا شخص باتجربه، متخصص و متدین در دانشگاه صنعتی ارومیه نبود که چنین شخصی را به عنوان ریاست دانشگاه معرفی کردند؟

  نماینده مردم ارومیه اظهار داشت: این درحالی است که حکم ریاست دکتر میرزایی به پایان نرسیده بود و نحوه جابه جایی وی جای سوال و انتقاد دارد.

  اضافه می‌شود که وزارت علوم اخیرا طرحی را برای تعیین ریاست دانشگاه‌ها ارائه داده که ضمن آن اعضای هیئت علمی طی فرآیندی نظرات خود را برای انتخاب رئیس دانشگاه اعلام کرده و رئیس دانشگاه ترجیحا از میان پیشکسوتان دانشگاه و واجدین شرایط ریاست انتخاب می‌شود. این در حالی است که رفتار عجولانه وزیر علوم نسبت به رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه با این طرح مغایرت دارد.

  انتهای پیام/


  تاریخ انتشار: ۱۴:۱۱:۳۳ | چهارشنبه, ۷ / خرداد / ۱۳۹۳ دانشگاه، استعفا، برکناری،ارومیه،دانشجویا
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.