Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • معاون دادستان کل کشور در مشهدمقدس:

  دسترسی آسان به فضای مجازی و تخریب فرهنگ هدف اصلی دشمن است

  عصر بهبهان : معاون سیاسی دادستان کل کشور در مشهدمقدس گفت: دشمن به دنبال برنامه ریزی برای دسترسی آسان به فضای مجازی و تخریب و تضعیف فرهنگ مقاومت است.


  دسترسی آسان به فضای مجازی و تخریب فرهنگ هدف اصلی دشمن است دسترسی آسان به فضای مجازی و تخریب فرهنگ هدف اصلی دشمن است

  به گزارش عصر بهبهان به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، سید مرتضی بختیاری در یادواره سردار شهید جواد اسماعیل پور طرقی و شهدای محله طلاب مشهد اظهار کرد: سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک عرض کرده و بسیار خوشحالم که در چنین ایامی در خدمت خانواده محترم شهدای عزیز این منطقه هستم.

  وی افزود: من به وجود چنین مراسم معنوی‌ای که یاد شهدا به صورت مردمی زنده نگه داشته می‌شود احساس نیاز می‌کنم، زیرا آنها با رفتن خود کاری حسینی کردند و ما که ادعای پیروی را از راه امام راحل (ره) و شهدا را داریم باید کاری زینبی کنیم.

  معاون سیاسی امنیتی دادستان کل کشور تصریح کرد: در رابطه با نحوه پاسداری از آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و شهدا باید بگویم که این مهم یک بحث مفصل بوده و نیازمند یک مطالبه مردمی است، ما اگر در دنیا عزت و افتخار داریم می‌توانیم از این طریق نه بزرگی به آمریکایی‌ها بگوییم و همه و همه به خاطر داشتن وجود چنین آرمان‌هایی بوده و هدف امام راحل (ره) و شهدا نیز در راستای ترویج اسلام ناب محمدی (ص) و مبارزه با ظلم بود.

  بختیاری خاطرنشان کرد: خداوند متعال در آیات شریفه سوره‌های مبارکه فصلت و قصص تذکرات بسیار مهمی را به ما بیان فرموده و ما پیروان آن موظفیم تا به این دستورات الهی عمل کنیم.

  وی گفت: فتنه سال 1388 ظلم بزرگی به انقلاب اسلامی، شهدا و خانوده‌های آنان بود، اما در حماسه 9 دی مردم به صورت خودجوش و بدون هیچ اقدام سازماندهی شده‌ای به صحنه آمدند، زیرا آنها مشاهده کردند عده‌ای با فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) مقابله می‌کنند و این کار سبب توجه بیشتر آمریکایی‌ها شد و به آنان ثابت شد که از این راه نمی‌توانند وارد شود.

  وی افزود: دشمنان توطئه‌های پنهانی دشمن دارند و دست‌های پنهان زیادی نیز به وسیله تفکرات افراطی شیعه و سنی و با رویکردی کاملاً برنامه ریزی شده برای اختلاف افکنی میان این دو مذهب وارد میدان شده تا این توطئه را به جان انقلاب اسلامی بیندازد و شما جوانان بسیجی باید مراقب باشید.

  بختیاری اظهار کرد: جریاناتی در کشور آمریکا وجود دارد که برخی نویسندگان علیه صحابه پیامبر اسلام (ص) و تفکر شیعه مطالب غیر واقع می‌نویسند و حتی برای انجام این کار آن‌ها را به لحاظ مالی و انتشاراتی تأمین می‌کنند.

  وی تأکید کرد: در کشور عربستان هم مرکز حمایت داعش، سلفی‌ها و تکفیری‌ها وجود دارد و از بعثه‌ها و افرادی که تفکر افراطی دارند حمایت می‌کند.

  بختیاری گفت: در حوزه فرهنگ نیز رخنه‌هایی که در آنجا صورت گرفته و دشمن در این عرصه برای ما خواب سنگینی دیده و اگر مراقب نباشیم شکست می‌خوریم، جریاناتی به دنبال دسترسی آسان به فضای مجازی بوده و به دنبال تخریب فرهنگ و به ویژه فرهنگ مقاومت هستند و این جنگ فرهنگی به مراتب از جنگ هشت ساله دوران دفاع مقدس سخت‌تر و دشوارتر است و تا وقتی که ما در خط مستقیم ولایت و رهبری باشیم خداوند هم پشتیبان ماست


  تاریخ انتشار: ۱۴:۱۰:۰۳ | جمعه, ۲ / خرداد / ۱۳۹۳ دادستان،فضای مجازی،مشهد،خرمشهر،مراسم، به
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.