Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • تصاویر حاکی از حضور هراتی در یکی دیگر از نهادهای مهم کشوری است

  فرد هتاک به امام(ره) در مجمع‌ تشخیص چه می‌کند؟ +عکس

  عصر بهبهان : با وجود اینکه ابهامات زیادی در مورد اینگونه انتصابات در دانشگاه آزاد و دیگر نهادهای دولتی وجود دارد، تصاویر حاکی از حضور هراتی در یکی دیگر از نهادهای مهم کشوری است، نهادی به نام مجمع تشخیص مصلحت نظام!


  فرد هتاک به امام(ره) در مجمع‌ تشخیص چه می‌کند؟ +عکس فرد هتاک به امام(ره) در مجمع‌ تشخیص چه می‌کند؟ +عکس

  به گزارش عصر بهبهان به نقل از مشرق همین چند وقت پیش بود که سید طه هاشمی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد، "عبدالحسین هراتی" را به عنوان سرپرست اداره کل اسناد و مدارک دانشگاه آزاد منصوب کرد تا رسانه‌ها به بازخوانی سوابق و مواضع عبدالحسین هراتی بپردازند. 
   
  با انتشار سوابق و مواضع‌ وی علیه نظام جمهوری اسلامی، دانشگاه آزاد با قبول اشتباه در این انتصاب وی را از این مسئولیت برکنار کرد و بدون هیچ توضیح قانع کننده‌ای مبنی بر انتصاب چنین شخص شناسنامه داری در اهانت به امام و مسؤولین نظام، تقصیر را به گردن استعلام نهادهای امنیتی انداخت و نهادهای امنیتی نیز بدون هیچ پاسخی در رد یا تایید اظهارات طه هاشمی، ترجیح دادند گزینه سکوت را انتخاب کنند، لذا هنوز هیچ نهادی دلیل قانع کننده‌ای مبنی بر چرایی سپردن مسؤولیت به چنین شخصی را تبیین نکرده است! 
   
  با وجود اینکه ابهامات زیادی در مورد اینگونه انتصابات در دانشگاه آزاد و دیگر نهادهای دولتی وجود دارد، تصاویر حاکی از حضور هراتی در یکی دیگر از نهادهای مهم کشوری است، نهادی به نام مجمع تشخیص مصلحت نظام! 
   
  تصاویر منتشر شده از دیدار  هیات پارلمانی ایتالیا با هاشمی رفسنجانی نشان می‌دهد که فرد مذکور از افراد نزدیک و معتمد هاشمی است و در حلقه مشاوران و معتمدان ایشان جای دارد! 
   
   
  سناتور «اتئوره روزاتو» رییس گروه دوستی پارلمانی ایتالیا و ایران در مجلس سنای ایتالیا در روز دوشنبه "15 اردیبهشت‌ماه" با هاشمی رفسنجانی دیدار کرد و در این دیدار عبدالحسین هراتی در کنار دیگر مشاوران هاشمی رفسنجانی دیده می‌شود! 
   
  وجود هراتی در میان افراد مورد اعتماد هاشمی رفسنجانی سوالات زیادی را ایجاد می‌کند و رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام باید پاسخ بدهد چرا افرادی را در کنار خود قرار می‌دهد که اهانت به امام خمینی (ره)، اتخاذ مواضع تند علیه نظام جمهوری اسلامی و اهانت به مراجع اعظام جزو لاینفک شناسنامه آنها است؟ 
   
      آیا هاشمی رفسنجانی نیز به مانند طه هاشمی از سابقه هراتی بی اطلاع است؟ 

      آیا هاشمی رفسنجانی از برکناری هراتی از دانشگاه آزاد اطلاعی ندارد؟ 

      چرا هاشمی رفسنجانی باوجود حضور در هیئت رییسه دانشگاه آزاد و اطلاع از افتضاح بوجود آمده در انتصاب هراتی، بازهم به دنبال نشان دادن وی در حلقه اول معتمدان خویش است؟ 

      با وجود انتشار خبر برکناری هراتی، چرا نهادهای امنیتی مانع از حضور چنین شخصی در نهاد مهمی همچون مجمع تشخیص مصلحت نظام نمی‌شوند؟ 

      آیا چنین رفتارهای متناقضی از سوی مسؤولین ارشد نظام اسلامی، سبب بی اعتماد شدن مردم به اشخاص متخلف و نظام اسلامی نمی‌شود؟ 

      چرا دیگر اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام به حضور چنین فردی در حلقه اول رییس مجمع هیچ عکس‌العملی از خود نشان نمی‌دهند و اعتراضی نمی‌کنند؟ 
   
      و ...

  تاریخ انتشار: ۱۴:۰۴:۲۷ | جمعه, ۲ / خرداد / ۱۳۹۳ هراتی،دانشگاه، هاشمی، جلسه،مصلحت، بهبهان
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.