Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • افشین نقطه مقابل دایی پیروانی:

  فکر کنید من هم جز مدیران پرسپولیس هستم

  عصر بهبهان : هر چند که از افشین پیروانی به عنوان مدیر عامل جدید پرسپولیس نام می برند اما خود وی این موضوع را نه تایید کرد و نه تکذیب.


  افشین نقطه مقابل دایی
  پیروانی: فکر کنید من هم جز مدیران پرسپولیس هستم

  هر چند که از افشین پیروانی به عنوان مدیر عامل جدید پرسپولیس نام می برند اما خود وی این موضوع را نه تایید کرد و نه تکذیب.

  پیروانی در این باره گفت: تا دوشنبه صبر کنید همه چیز مشخص می شود . به هر حال این روز ها شایعات زیادی مطرح است و تا زمان اعلام رسمی وزارت  حرف زدن در این خصوص فایده ندارد.
  وی در ادامه و در پاسخ به این سوال که آیا  نام او در بین اعضای هیات مدیره پرسپولیس وجود دارد یا نه گفت: شما فکر کیند که نامم وجود دارد. اما تا زمانی که چیزی به طور رسمی اعلام نشود نمی توان در این باره حرف زد.انشالله  حرف زدن ما بماند بعد از روز دوشنبه.

  به گزارش عصر بهبهان،وزارت ورزش و جوانان در حالی قصد دارد از افشین پیروانی به عنوان عضو ورزشی هیات مدیره پرسپولیس استفاده کند که ویرابطه خوبی با علی دایی سر مربی پرسپولیس در لیگ سیزدهم که اعلام کرده است می خواهد به قرار دادش به پرسپولیس وفادار بماند و لیگ چهاردهم را هم روی نیمکت این تیم بنشیند ندارد.  شنیده ها دراین باره حاکی از آن است که وی به هیچ وجه راضی به حضور دایی در پرسپولیس نیست و گفته می شود و بی میل نیست که حمید درخشان به عنوان سرمربی روی نیمکت پرسپولیس بنشیند. از طرف دیگر گفته می شود که پیروانی نقطه نظراتش در این خصوص را به اطلاع وزارت ورزش و جوانان رسانده است .
  به هر حال این روز ها که شایعات زیادی در خصوص پرسپولیس شنیده می شود باید صبر کرد و دید در روزهایی که زیاد هم دور نیستند چه اتفاقاتی در این تیم خواهد افتاد.
  منبع: دانا

  تاریخ انتشار: ۰۸:۳۵:۴۱ | پنجشنبه, ۴ / اردیبهشت / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.