Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • سخنگوی شورای شهر به دهانش چسب زد

  عصر بهبهان : وجود بحران‌های فراوان در شهرداری باعث شد تا نطقی علیه شهردار در جلسه قبل داشته باشم که به مذاق افرادی در شورا خوش نیامد و باعث اعتراض‌هایی شد.


  سخنگوی شورای شهر به دهانش چسب زد
      
  وجود بحران‌های فراوان در شهرداری باعث شد تا نطقی علیه شهردار در جلسه قبل داشته باشم که به مذاق افرادی در شورا خوش نیامد و باعث اعتراض‌هایی شد.

  عصر بهبهان، سخنگوی شورای شهر بهبهان در جلسه این شورا با دهان چسب زده در جلسه حاضر شد! نعمت‌الله همراهی در توضیح این اقدام خود گفت: طی جلسه دیروز که جهت ماندن یا رفتن شهردار برگزار شده بود، اکثریت اعضا رای به ماندن شهردار تا بعد از عید دادند. وجود بحران‌های فراوان در شهرداری باعث شد تا نطقی علیه شهردار در جلسه قبل داشته باشم که به مذاق افرادی در شورا خوش نیامد و باعث اعتراض‌هایی شد.

  وی تصریح کرد: متاسفانه بعد از اینکه در جلسه دیروز بعضی از اعضا علیه بنده صحبت کردند و انتقادهایی به بنده داشتند که چرا مطالب تندی علیه شهردار به کار برده‌ام، پاسخ من به این افراد تنها این جمله است که من دراعتراض به اینکه بعضی از اعضای شورا تحمل صدای مخالف و انتقاد از شهردار را نداشتند بر دهانم چسب زدم و در جلسه دیروز به عنوان اعتراض هیچ گونه مطلبی عنوان نکردم.

  تاریخ انتشار: ۱۰:۱۱:۴۱ | چهارشنبه, ۲۳ / بهمن / ۱۳۹۲
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.