Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
2 2
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • استاندار خوزستان: رئیس جمهور فقط به 4 شهر خوزستان می رود

  عصر بهبهان : عبدالحسین مقتدایی :یکی از مهمترین مسائلی که در سفر رییس جمهوری به استان خوزستان بررسی خواهد شد تعیین تکلیف 550هزار هکتار از اراضی طرح کشاورزی درخوزستان است.


  استاندار خوزستان:
  رئیس جمهور فقط به 4 شهر خوزستان می رود
       
  عصر بهبهان : عبدالحسین مقتدایی اظهار داشت:یکی از مهمترین مسائلی که در سفر رییس جمهوری به استان خوزستان بررسی خواهد شد تعیین تکلیف 550هزار هکتار از اراضی طرح کشاورزی درخوزستان است.

  به گزارش عصر بهبهان به نقل از رهیاب نیوز عبدالحسین مقتدایی استاندارخوزستان با بیان اینکه رئیس جمهور سه شنبه در خوزستان خواهد بود اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده رئیس جمهور به غیر از شهر اهواز با مردم سه شهرستان محروم استان نیز دیدار خواهند داشت

  وی ادامه داد:در حال تدوین نقطه نظرات مسوولان ،مدیران استانی و نمایندگان مجلس برای ارایه به رییس جمهوری و هیات دولت هستیم.

  مقتدایی تصریح کرد:برای اجرای پروژه های تامین آب شرب در خوزستان قرار شده است از محل صندوق ذخیره ارزی اعتباراتی به این پروژه ها اختصاص داده شود تا تمامی شهرهای استان از آب شرب با کیفیت برخودار شوند.

  استاندارخوزستان گفت: یکی از مهمترین مسائلی که در سفر رییس جمهوری به استان خوزستان بررسی خواهد شد تعیین تکلیف 550هزار هکتار از اراضی طرح کشاورزی درخوزستان است.

  مقتدایی با اشاره به طرح انتقال آب کارون بیان داشت: در سفر سه روزه دکتر روحانی به استان خوزستان موضوع طرح انتقال آب بهشت آباد نیز مطرح خواهد شد و از رییس جمهوری خواسته ایم در این سفر نظر شورای عالی آب در خصوص اجرای این پروژه را اعلام کنند.

  تاریخ انتشار: ۱۶:۱۴:۰۵ | شنبه, ۲۱ / دی / ۱۳۹۲
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.