• نظرها: 0
 • تاریخ انتشار: ۰۸:۴۳:۵۰ | یکشنبه, ۱ / دی / ۱۳۹۲
 • در بهبهان
 • توسط عصر بهبهان
 • نمایش ها: 1174
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • Print Friendly Version of this pageچاپ Get a PDF version of this webpagePDF

معاون شورای شهربهبهان: مجبوریم اموال شهرداری را بفروشیم


معاون شورای شهر بهبهان در جلسه شورای اداری شهرستان ضمن بیان اینکه در حال حاضر کارگران شهرداری اعتصاب کرده اند گفت: وقتی نماینده شهرستان و فرماندار به کمک ما نمی آیند مجبوریم به ناچار اموال شهرداری را بفروشیممعاون شورای شهربهبهان: مجبوریم اموال شهرداری را بفروشیم

معاون شورای شهر بهبهان در جلسه شورای اداری شهرستان ضمن بیان اینکه در حال حاضر کارگران شهرداری اعتصاب کرده اند گفت: ماه گذشته این اتفاق افتاد و دو روز زباله های شهر جمع نشد و باعث مشکلات عدیده ای شد.

قنواتی خطاب به شریعتی نماینده شهرستان تاکید کرد: آنچه مربوط به شورای شهر بهبهان بوده انجام داده ایم  و راهکارهای لازم را هم ارائه نمودیم.اما حل مشکلات موجود شهر از توان شهرداری و شورای شهر خارج است.

 وی ادامه داد:  از بعضی ادارات گلمندم که با وجود صدور حکم به نفع شهرداری در کمیسیون ماده 77 ، مطالبات ما را پرداخت نمی کنند.

معاون شورای شهر بهبهان ضمن رد این مطلب که شهرداری اراده ای در خصوص وصول مطالباتش از خود نشان نمی دهد افزود: خود بنده و آقای شهردار با رئیس کارخانه سیمان در خصوص مطالباتمان چند جلسه داشته ایم.
قنواتی ادامه داد :متاسفانه کارخانه سیمان نیزحکمی از دیوان عدالت اداری گرفته و اجرای حکم را متوقف کرده اند.
وی ضمن اشاره به اعتصاب کارگران شهرداری گفت: توقع دارم همه ادارات و ارگانها کمک کنند  واز شهردار خواسته ایم  با جدیت این مسئله را پیگیری کند.
مجبوریم اموال شهرداری را بفروشیم
معاون شورای شهر بهبهان تصریح کرد: مجموعه شورای شهر از سر ناچاری پیشنهاد فروش اموال شهرداری رادر دستور کار قرار داده است
 قنواتی ادامه داد:البته این قضیه در ادوار گذشته هم سابقه داشته و فضای سبز شهرداری به نام شخص سند خورده است.
وی: وقتی نماینده شهرستان و فرماندار به کمک ما نمی آیند مجبوریم به ناچار اموال شهرداری را بفروشیم.

بعد نظارتی شورا به شدت فعال شده است

قنواتی در جواب یکی از حضار که گفت:"اگر مشکل شهرداری ما را دیگر شهرهای استان هم دارند که چیز عادی خواهد بود ولی اگر فقط مربوط به بهبهان است به ضعف در مدیرت ، عدم نظارت  و برخورد با متخلفین برمی گردد."پاسخ داد: ما هیچ رو در واسی با کسی نداریم و هر کس تخلفی کرده باشد با توجه به فعال شدن بعد نظارتی شورا به شدت برخورد خواهیم کرد.

از 16 حساب شهرداری 14 حساب بسته است
قنواتی سوء مدیریت در ادوار گذشته را به عنوان دلیل این مشکلات عنوان کرد و افزود: این زنگ خطری برای شهر ماست که نیروهای شهرداری 8 ماه حقوق معوقه داشته باشند.
معاون شورای شهر بهبهان  اضافه کرد : توقع داریم که کمیته تطبیق با شورای شهر و شهرداری همکاری بکند تا حد اقل از املاکی که مال شهرداری بوده و سند به نام شخص خورده مبلغی را به شهرداری برگردانیم و مشکلاتمان را حل کنیم.
وی در پایان تاکید کرد: اگر به داد شهرداری بهبهان نرسید بحران فعلی بدتر هم خواهد شد.

شهرهای جدید منصوریه و تشان نیاز به اعتباردارند

رئیس شورای شهرستان در جلسه شورای اداری محمد باقر شریعتی ، نماینده شهرستان را خطاب قرار داد و گفت : با توجه به راه اندازی و جدید التاسیس بودن شهرداری تشان و منصوریه این دو شهر نیاز به تخصیص اعتبار ویژه دارند .
مودت ضمن اینکه خواستار مساعدت  نماینده و فرماندار از طریق اعتبارات استانی و ملی شد افزود: شهرهای منصوریه و تشان  همچنین در زمینه ماشین الات راه سازی و شهرداری و حمل زباله نیزمشکل دارند.
دستگاههای اجرایی مطالبات شهرداری را پرداخت کنند
رئیس شورای شهرستان گفت: همانگونه که از طریق مراجع قضایی افراد حسابهای شهرداری را مسدود کردند، درخواست داریم دستگاههای اجرایی موظف بشوند که مطالبات شهرداری را پرداخت کنند.
وی تاکید کرد: شهرداری هم در کمیسیون ماده 77 رای هایی به نفعش صادر شده ولی معلوم نیست چرا اجرایی نمی شود.
مودت همچنین گفت: اگر دستگاههای اجرایی اعتراضی دارند باید در زمان صدور رای عنوان کنند و در محلت قانونی اعلام کنند.نباید حقوق شهرداری پایمال شود و در پی آن شهرداری و شورا هر روز شاهد مشکلاتی باشد.
وی در ادامه گفت: یک راه برون رفت میتواند تخصیص وام از سازمان همیاری ها باشد .

پرداخت خسارت به مردمی که در وقوع سیل متضرر شدند مورد توجه قرار گیرد

مودت همچنین به بارندگی 60 میلیمتری دو هفته پیش اشاره کرد و گفت: بارندگی مشکلات عدیده ای برای مردم ایجاد کرد و مشکلات زیرساختهای شهری را دلیل آبگرفتگی دانست.
.
وی ضمن بیان اینکه بحران سیل یک حادثه طبیعی نیست خواستار کمک و مساعدت ستاد بحران و حوادث غیر مترقبه شهرستان به شهرداری شد .
مودت همچنین گفت: لازم است دستگاههایی که وسایل راهسازی در  اختیار دارند در این زمینه اقدام نمایند.
رئیس شورای شهرستان در پایان عنوان کرد: اگردر ایجاد سیل بند و انحراف آب در وردی شهرستان اقداماتی صورت گیرد سودمند خواهد بود.

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
دیدگاه: فیلد اجباری.

اشتراک
 • Twitter
 • del.icio.us
 • Digg
 • Facebook
 • Technorati
 • Reddit
 • Yahoo Buzz
 • StumbleUpon