• نظرها: 0
 • تاریخ انتشار: ۱۵:۰۸:۵۱ | چهارشنبه, ۲۰ / آذر / ۱۳۹۲
 • در تحلیل و گزارش
 • توسط عصر بهبهان
 • نمایش ها: 3652
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • Print Friendly Version of this pageچاپ Get a PDF version of this webpagePDF

نمیدانم چه سری است که تا قبل از افشاگری ، پرونده انبوه ساز(ص و ) راکد مانده بود


دانایی: سهم خواهی هایی که بعد از انتخابات شورا و انتخاب نماینده شهرستان صورت گرفت و زمینهایی که از این طریق به بعضی ها واگذار شد ، توسط فرماندار سابق به بیت المال بازگشت که جای تقدیر داشت و البته این مبارزات مشکلاتی را هم برای خود باذلی ایجاد کرد
دانایی: سهم خواهی هایی که بعد از انتخابات شورا و انتخاب نماینده شهرستان صورت گرفت و زمینهایی که از این طریق به بعضی ها واگذار شد ، توسط فرماندار سابق به بیت المال بازگشت که جای تقدیر داشت و البته این مبارزات مشکلاتی را هم برای خود باذلی ایجاد کرد .


قرماندار سابق بهبهان در مصاحبه ای اختصاصی با عصر بهبهان در خصوص صیانت از بیت المال مطالبی گفته بود که بعد از برکناری از پست فرمانداری بنا به دلایلی تصمیم گرفت به صورت موردی این تخلفات را افشا کند.

بعد از افشاگریهایی که فرهاد باذلی محبوب فرماندار سابق بهبهان در خصوص زمین خواریها و تخلفات درون شهرستان انجام داد خبرگزاری عصر بهبهان همانگونه که وعده نموده بود به سراغ رئیس شورای شهر بهبهان رفت تا در خصوص فرماندار پیشین بهبهان و این افشاگریها نظر وی را جویا شود.

نعمت اله دانایی ، رئیس شورای شهر بهبهان به خبرنگار عصر بهبهان گفت: قبل از هر چیز باید بگویم که یک انتقاد بر باذلی محبوب وارد بود و آن اینکه  از تجمع رزمندگانی که از دوستان او هم بودند نتوانست به شکل مناسبی استفاده کند.

وی همچنین گفت: چرا این افشاگریها زودتر بیان نشد ؟

دانایی تصریح کرد: با وجودی که بنده به این یقین رسیده ام که این سخنان حقیقت دارد ولی متاسفانه باور آن از لحاظ روانی برای مردم سخت شده است.

وی اضافه کرد: البته در اوایل تشکیل شورای جدید به دعوت فرماندار در جلسه ای حاضر شدیم که اعضای شورای جدید نقطه نظرات خود را بیان کردند و سپس فرماندار این افشاگریها را بیان کرد و موضوع آنبوه ساز (ص و) و مطالبات کارخانه سیمان، مخابرات و چند مورد دیگر را بیان نمود و گفت: شما مطالباتی دارید که می توانید دنبال کنید.

دانایی ضمن تایید اینکه باذلی از طریق رسانه ها بخصوص رسانه شما اقدامات خود را به گوش مردم می رساند افزود: البته اگر گزارش کار رودر رو به مردم داده می شد شاید یهتر می بود و طیف بیشتری از افراد را در بر می گرفت.

رئیس شورای شهر بهبهان تصریح کرد: گذشته از این انتقادهایی که به نظر بنده بر آقای باذلی محبوب وارد بود ، واقعا اقدامات و کارهای بسیار خوبی در شهرستان انجام داد که اصلا قابل چشم پوشی نیست.

وی در ادامه به باز پس گیری 300 هکتار از منابع بیت المال از دست یک زمین خوار اشاره کرد و گفت: این کار باذلی و از این دست اقداماتش واقعا ستودنی بود .

دانایی ضمن ابراز تاسف گفت: خود بنده بعد از برکناری فرماندار به بعضی از این موارد پی بردم  و انصافا ناراحت شدم .

وی همچنین گفت : تغییر کاربری ها ، تجاوز به حریم رودخانه ها و بسیاری از این تخلفات توسط باذلی  کشف و حقوق بیت المال باز پس گرفته شد که واقعا شایسته تقدیر بود.

از باذلی در کشف و افشای کارچاقکنهای شهرداری تشکر می کنم

رئیس شورای شهر به خبر نگار عصر بهبهان گفت: موضوع بسیار حائز اهمیت بعدی مبارزه با کار چاق کن ها بود که در این زمینه نیز فرماندار سابق اقدامات بسیار موثری انجام داد.

دانایی ادامه داد : یک نمونه از همین کارچاق کنی ها و کلاهبرداریها که در شهرداری اتفاق افتاد و در سایت شما نیز درج شد ، قاطعانه بگویم ، توسط آقای باذلی کشف شد و بنده به نوبه خود از این اقدام تشکر می کنم.

وی همچنین گفت: سهم خواهی هایی که بعد از انتخابات شورا و انتخاب نماینده شهرستان صورت گرفت و زمینهایی که از این طریق به بعضی ها واگذار شد ، توسط فرماندار سابق به بیت المال بازگشت که جای تقدیر داشت و البته این مبارزات مشکلاتی را هم برای خود باذلی ایجاد کرد .
بهترین عملکرد باذلی محبوب در کمیسیون ماده 77 رقم خورد

دانایی ضمن بیان اینکه مهمترین اقدامی که فرماندار پیشین انجام داد موضوع کمیسیون ماده 77 بود افزود:این کمیسیون متشکل از سه عضو از فرمانداری ، شورا و قوه قضائیه است که در زمان شکایت شهرداری مبنی بر عدم پرداخت مطالباتش از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی تشکیل می شود.

دانایی گفت: توسط  فرماندار 11 میلیارد تومان به نفع شهرداری حکم صادر شد که متاسفانه تنها 500 میلیون از آن تا این لحظه وصول شده است.

از 11 میلیارد مطالبات ما فقط 500 میلیون وصول شد /مسئول حقوقی شهرداری مقصر اصلی است

دانایی در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه چرا فقط 500 میلیون گرفته شد گفت: به جرات می توان گفت که مسئول حقوقی شهرداری مقصر اصلی در این زمینه و سهل انگاری یا هر دلیل دیگری از انها  باعث شد که تا کنون فقط این مقدار از مطالبات شهرداری وصول گردد.

رئیس شورای شهر بهبهان تصریح کرد :همین افشاگریها باعث شد شورا نیز مصمم تر پیگیر دریافت مطالبات شهرداری  شود و افزود:خود شما شاهد حضور نمایندگانی از مخابرات در همین خصوص بودید.

وی ادامه داد: در حال حاضر حسابهای مخابرات مسدود شده  و هر پولی به حساب مخابرات ریخته شود متعلق به شهرداری خواهد بود .
دانایی تصریح کرد : صادقانه بگویم بعد از افشاگری فرماندار پیشین سماجت ما در بازپس گیری مطالباتمان بیشتر شد.

نمیدانم چه سری است که تا قبل از افشاگری ، پرونده انبوه ساز(ص و ) راکد مانده بود

رئیس شورای شهر بهبهان گفت: در خصوص انبوه ساز (ص و ) نیز باید بگویم که می شد زوتر از این افشاگری این موضوع راحل کرد .

دانایی افزود: نمیدانم چه سری در این پرونده خاص نهفته است که با وجود حکم قطعی تا قبل از افشاگری راکد مانده بود!

وی تصریح کرد: ما از انبوه ساز (ص و) علاوه بر مطالبه هنگفت  ، زمین هم طلب داریم که وصول نشده است!

دانایی ادامه داد: بعد از افشاگری چکهای انبوه ساز(ص و) را هم برگه زدیم و افزود : بقیه مطالباتمان را که توسط کمیسیون ماده 77 حکم به نفع ما صادر شده را نیز  در حال پیگیری جدی هستیم.

رئیس شورای شهر بهبهان تصریح کرد :اینها همه از اقدامات فرماندار پیشین بهبهان بود که باز نشد و خیلی ها نفهمیدند که چه اقدامات مثبتی توسط وی در این شهرستان صورت گرفت.

مسئولین از ما دلگیر نباشند

وی ضمن بیان اینکه شاید بعضی از مسئولین شهرستان در زمینه اجرایی کردن حکم دلگیر باشند افزود : باید بگویم این رنجش ها بی مورد است زیرا در زمان بحران شهرداری و اعتصاب کارگران شهرداری هیچ یک حاضر نشدند به شهرداری کمک کنند تا شهرداری از بحران خارج شود؟

رئیس شورای شهر بهبهان ابراز امیدواری کرد : ان شاء الله بعد از وصول مطالباتمان ظرف سه ماه آینده اتفاقات  خوبی در شهر بهبهان و شرایط کارگران شهرداری شاهد باشیم.

دانایی در پایان گفت : از خبرگزاری عصر بهبهان می خواهم با هدف اطلاع رسانی مطالب را انتقال دهد و  مطالب به گونه ای عنوان نشود که باعث جنجال گردد و افزود: اما به هر حال واقعیتها باید گفته شود .

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
دیدگاه: فیلد اجباری.

اشتراک
 • Twitter
 • del.icio.us
 • Digg
 • Facebook
 • Technorati
 • Reddit
 • Yahoo Buzz
 • StumbleUpon