Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
1 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • بار اضافی موجب تاخیر در انتقال سوخت به بهبهان می شود

  عصر بهبهان : عصر بهبهان: در واقع دلیل اصلی تاخیر و کمبود سوخت، تامین سوخت استانهای شمالی است زیرا هر ماشین مجبور است جهت تامین سوخت نظامیه اهواز، بار اضافی بزند که همین موضوع در انتقال سوخت تاخیر ایجاد می نماید


  بار اضافی موجب تاخیر در انتقال سوخت به بهبهان می شود

  اسدی: در واقع دلیل اصلی تاخیر و کمبود سوخت،  تامین سوخت استانهای شمالی است زیرا هر ماشین مجبور است جهت تامین سوخت نظامیه اهواز، بار اضافی بزند که همین موضوع در انتقال سوخت تاخیر ایجاد می نماید

  پیرو خبر کمبود سوخت در جایگاههای بهبهان بخصوص سوخت گازوئیل ، طی صحبتی که با یکی از رانندگان داشتم اظهار داشت : دوساعت است که در جایگاه معطل شده و سوختی موجود نیست و افزود : درحدود یک هفته است که این روال ادامه داشته .

  رانندگان کامیون معتقد بودند به دلیل مشکلاتی که در انتقال سوخت از ماهشهر وجود دارد . این وضع ایجاد شده است .

  یکی از کارکنان نرسیدن کامیون سوخت به جایگاه را عامل این مشکل دانست و افزود: مدتی است که سهمیه سوخت این جایگاه کم شده و روزانه 2 کامیون سوخت  به ما میرسد که کامیون اول تخلیه شده ولی کامیون دوم هنوز نرسیده و دلیل نبود سوخت در حال حاضر این موضوع است .
  وی ادامه داد : سعی داریم با راننده کامیون تماس بگیریم تا ببینیم که چرا نرسیده است .

  طی تماس تلفنی که در همین خصوص با ابوالقاسم اسدی مسئول پخش فراورده های نفتی در بهبهان داشتم، اظهار داشت: سوخت خوزستان و استانهای هم جوارچون کهگیلویه و بویر احمد ، بوشهر و فارس از ماهشهر تامین می شود .

  اسدی ادامه داد: سوخت ماهشهر نیز یا از طریق واردات و یا از پالایشگاه آبادان تامین می شود ، هر از چند گاهی نیز در زمان خالی شدن مخزن و دریافت سوخت از پالایشگاه یک فرجه زمانی برای تامین سوخت لازم است.

  وی تاکید کرد: در این فرجه زمانی حدودا 7 یا 8 ساعتی انبارها تعطیل می شود تا بارها آزمایش و اصطلاحا خنک شود سپس اجازه بار گیری داده می شود.

  دلیل دوم اینکه : استانهای شمالی  از نظامیه اهواز سوخت خود را تامین می کنند. و خود نظامیه اهواز نیز کمبود سوخت خود را از انبار ماهشهر تامین می نماید.

  به همین خاطر ماشینهایی که جهت سوخت گیری به ماهشهر می روند بالاجبار باید ابتدا سوخت نظامیه اهواز را بارگیری کرده و در هنگام بازگشت سوخت شهرهای خود را تامین نمایند که همین موضوع در زمان سرما تاخیرهایی را به دنبال دارد.

  اسدی ضمن رد این مسئله که مشکل سوخت فقط مربوط به بهبهان است گفت : اتفاقا به دلیل اینکه ماشینهای سوخت گیری بهبهان به صورت ثابت توسط رانندگان بهبهانی تامین می شود، این مشکل در بهبهان کمتر از شهرهای دیگر است.

  مسئول پخش فراورده های نفتی بهبهان ضمن بیان اینکه در واقع دلیل اصلی تاخیر و کمبود سوخت تامین سوخت استانهای شمالی است افزود : هر ماشین مجبور است جهت تامین سوخت ، بار اضافی بزند که همین موضوع در انتقال سوخت تاخیر ایجاد می نماید.

  تاریخ انتشار: ۲۲:۲۸:۲۴ | سه شنبه, ۱۲ / آذر / ۱۳۹۲
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.