Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
2 12
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • ابوعلی در خطبه های نماز جمعه عنوان کرد: حرکت استاندار معنای بدی برای اعتدال گرایی بود/ انتقاد شدید از نماینده بهبهان

  عصر بهبهان : امام جمعه بهبهان: این برکناری بدون اطلاع نه تنها توهین به شخص فرماندار بهبهان بوده بلکه توهین به خود مسئولین و هم توهین به مردم بهبهان است.


  ابوعلی در خطبه های نماز جمعه عنوان کرد:
  حرکت استاندار معنای بدی برای اعتدال گرایی بود/ انتقاد شدید از نماینده بهبهان

  امام جمعه بهبهان: این برکناری بدون اطلاع نه تنها توهین به شخص فرماندار بهبهان بوده بلکه توهین به خود مسئولین و هم توهین به مردم بهبهان است.

  حجت الاسلام ابوعلی امام جمعه بهبهان در خطبه این هفته نماز جمعه  به موضوع برکناری فرماندار بهبهان اشاره کرد و ضمن احترام به تصمیمات قانونی استاندار افزود:ما قانون را می پذیریم چه به میل ما باشد چه نباشد.

  وی ضمن انتقاد از شیوه برکناری فرماندار بهبهان گفت: اگر مسئولی را می خواهند عوض کنند ، حد اقل به خود مسئول اطلاع  می دهند ، بعد هم طبق مراحل قانونی ، برکناری مسئول اعلام می شود.

  ابوعلی ادامه داد:  فرماندار بهبهان این گونه برکنار شد و به گفته خودش در دفتر کارش بود که توسط سایتها از برکناریش مطلع شده است ،این شیوه عملکرد در بین مردم ایران و مطابق تشریفاتی که داریم پسندیده نیست .

  امام جمعه بهبهان ضمن یادآوری شعار اعتدال گرایی دولت تاکید کرد: آیا این شیوه نمایانگر اعتدال است ؟ آیا این اصلاحات است و اصلاح طلبیست؟ آیا این چپ گراییست؟ که بی اطلاع مسئولی برکنار شود.

  وی ضمن ابراز تاسف از این اتفاق افزود: این برکناری بدون اطلاع نه تنها توهین به شخص فرماندار بهبهان بوده بلکه توهین به خود مسئولین و هم توهین به مردم بهبهان است.

  ابوعلی ضمن تاکید  این موضوع که حرکت استاندار معنای خوبی برای اعتدال گرایی نبود گفت: اگر در این اتفاق قصدی نبوده ، جبران کنند .

  بسیج بازوی پرتوان انقلاب و حلال مشکلات نظام است

  حجت الاسلام ابوعلی ضمن اشاره به سالروز تشکیل بسیج توسط امام خمینی (ره) گفت: هفته بسیج را به بسیجیان و همه مردم عزیز تبریک عرض می کنیم و از حضور بسیجیان در مصلای نماز جمعه تشکر کرد و افزود: حضور شما بسیجیان بر شکوه نماز جمعه افزود .

  ابوعلی ادامه داد: بسیج شجره طیبه گرانقدری است که بدست بنیاتگذار انتقلاب بنیان نهاده شد.

  وی همچنین گفت:شجره طیبه بسیج همزاد با انقلاب است ، بسیج امروز بازوی پرتوان انقلاب و حلال مشکلات نظام و انقلاب و در دیده دشمنان موجب ترس و واهمه است.
    .

  انتقاد شدید ابوعلی از نماینده بهبهان

  اما جمعه بهبهان در ادامه نماینده شهرستان را خطاب قرار داد و ضمن بیان این مطلب که ما نمیدانیم نماینده شهرستان موافق تغییر فرماندار بوده اند یا خیر افزود: بنده با همراه وی تماس گرفتم که خاموش بود و احتمال هم می دهم که به گوش نماینده هم رسیده باشد که بنده خواسته ام تماس بگیرم ولی تماسی با بنده گرفته نشد.

  وی ادامه داد: موافقت یا مخالفت نماینده با برکناری فرماندار یک موضوع است ، اما موضوع مهمتر این است که آیا نماینده شهرستان با این شیوه عملکرد موافق هستند ؟ این شیوه را اهانت به یک مسئول و مردم بهبهان نمی دانند ؟

  ابوعلی ضمن انتقاد از عملکرد نماینده شهرستان گفت : مردم به نماینده رای داده اند تا از حقوقشان دفاع کند ، پس کجا می خواهد دفاع کند ،اصلا تا به حال  چه دفاعی کرده است ؟

  وی همچنین گفت: نمایندگان در مسائل کوچک و بزرگ شهرستان خود سوال می کنند ، از وزیر سوال می کنند ، از غیر وزیر سوال می کنند .آیا کسی از نماینده شهرستان بهبهان در این خصوص دفاعی دیده است؟

  تلاشهای فرماندار بهبهان بر کسی پوشیده نیست

  حجت الاسلام ابوعلی ضمن تشکراز فرماندار بهبهان گفت:  من مدافع کسی نیستم و نقاط ضعف در شهرستان را هم می بینم ، اما تلاشهای انجام شده در زمان باذلی محبوب واقعا ستودنی بود.

  ابوعلی  همچنین گفت: بنده به دلیل ارتباط کاری با فرماندار شاهد فعالیت تا دیر وقت وی بودم و افزود: کار شبانه روزی فرماندار زبانزد بود .
  امام جمعه ادامه داد: حضور فرماندار در مراسمات فرهنگی و تلاش برای کارهای فرهنگی بر کسی پوشیده نیست.
  وی ضمن بیان اینکه کار اشتباهی صورت گرفته است گفت: استاندار اگر خواستند جبران کنند ، بستگی به کرم و فهم و درک و شعور خودشان دارد .

  مستند فتنه کار خوبی بود

  ابوعلی همچنین از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به خاطر پخش برنامه مستند فتنه تقدیر و تشکر کرد  و گفت: لازم به یادآوری بود که یک روز کسانی به سوی براندازی نظام جمهوری اسلامی رفتند .

  وی افزود : البته بعضی از اینها که خود را طلبکار انقلاب هم می دانند و برای پست و مسئولیتها خیز برداشته اند و در بعضی جاها با فرصتی که بدست آمد ،پست و مسئولیتها را بدست گرفتند .

  امام جمعه بهبهان  با ابراز تاسف افزود: این نظام جمهوری اسلامی است، این منش کریمانه جمهوری اسلامیست و این شیوه عملکرد اینهاست .چه اختلاف روشنی میان این دو عملکرد وجود دارد .


  تاریخ انتشار: ۲۱:۵۷:۰۶ | جمعه, ۱ / آذر / ۱۳۹۲ امام جمعه بهبهان
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.