Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • خنده بازار فتاوای وهابیت نوشتن ˝هههههه˝ از سوی بانوان حرام شد!/سند

  عصر بهبهان : عصر بهبهان :أبوالبراء یکی از این شیوخ وهابی است که خود را در شبکه اجتماعی تویتر با نام ˝علامه أبوالبراء˝ معرفی کرده و در زمینه صدور فتاوای مضحک رنج‎های بسیاری را نیز متحمل شده است.


  خنده بازار فتاوای وهابیت
  نوشتن ˝هههههه˝ از سوی بانوان حرام شد!/سند
       
  عصر بهبهان :أبوالبراء یکی از این شیوخ وهابی است که خود را در شبکه اجتماعی تویتر با نام ˝علامه أبوالبراء˝ معرفی کرده و در زمینه صدور فتاوای مضحک رنج‎های بسیاری را نیز متحمل شده است.

  به گزارش عصر بهبهان  چندی است که بازار صدور فتاوای مضحک از سوی علمای فرقه وهابیت به شدت داغ شده است و هرکدام برای اینکه شهرت بیشتری کسب کنند٬ فتوای مضحک تری صادر می‎کنند.

  أبوالبراء یکی از این شیوخ وهابی است که خود را در شبکه اجتماعی تویتر با نام "علامه أبوالبراء" معرفی کرده و در زمینه صدور فتاوای مضحک رنج‎های بسیاری را نیز متحمل شده است.

  این مفتی وهابی در جدیدترین و مضحک ترین فتاوای خود٬ نوشتن "هههههه" از سوی بانوان را حرام اعلام کرده است.

  وی که عضو هیئت امر به معروف و نهی از منکر عربستان سعودی است در صفحه شخصی تویتر خود آورده است: نوشتن عبارت "هههههه" از سوی بانوان برای دلالت بر خندیدن حرام است.  أبوالبراء در توجیح این فتوا می افزاید: استفاده از این عبارت بدان جهت حرام است که مردان را به فکر اقدامات حرام می‎اندازد.

  بخش مضحک تر ماجرا آنجا است که وی آورده است: در صورتیکه از "هـ" بیشتری استفاده شود٬ شدت حرام بودن آن افزایش می‎یابد.

  عضو هیئت امر به معروف و نهی از منکر عربستان سعودی برای جلوگیری از این فعل حرام(!) چاره ای اندیشیده و ادامه داده است: بهتر است که زنان به جای عبارت "هههههه" از عبارت "خنده عفیفانه" استفاده کنند.

  پیش‎تر نیز  أبوالبراء در فتوایی درمورد "استفاده زن از کولر در غیاب همسر" گفته بود: روشن كردن كولر برای زن، در غیاب شوهر حرام است. وقتی زنی در غیاب همسر خود كولر خانه را روشن كند، ممكن است همسایه متوجه شود كه زن در منزل است و به همین سبب مرتكب زنا و فحشا شود.

  ابنا

  تاریخ انتشار: ۰۶:۵۱:۲۳ | چهارشنبه, ۱ / آبان / ۱۳۹۲
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.