Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 1
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • نمایندگان مجلس از مشکلات استان می گویند: استانداربه کارهای کلان بپردازد/مقابله با ریزگردها در اولویت باشد/خوزستان از برخوردهای جناحی آسیب دیده است

  عصر بهبهان : عصر بهبهان :نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با توجه به ارتباط نزدیکی که با حوزه های انتخابیه ومشکلات آن ها دارند می توانند مرجع خوبی برای بیان اولویت مشکلات در استان باشند لذا پای حرف های آن ها مهمترین مشکلات استان را مرور می کنیم


  نمایندگان مجلس از مشکلات استان می گویند:
  استانداربه کارهای کلان بپردازد/مقابله با ریزگردها در اولویت باشد/خوزستان از برخوردهای جناحی آسیب دیده است
       
  عصر بهبهان :نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با توجه به ارتباط نزدیکی که با حوزه های انتخابیه ومشکلات آن ها دارند می توانند مرجع خوبی برای بیان اولویت مشکلات در استان باشند لذا پای حرف های آن ها مهمترین مشکلات استان را مرور می کنیم  به گزارش عصر بهبهان با آمدن استاندار جدید روزنه هایی از امید در گوشه و کنار هم جوانه زده است این امیدواری های اگر حساب شده نباشد مثل دوره های گذشته به ناامیدی بدل می شود در همین راستا باید بدانیم از استاندار جدید چه می خواهیم و این خواسته ها به چه میزان ممکن است  تا خواسته ها و توقعاتمان به دور از رویا پردازی و تخیل باشد برای همین پای کلام کسانی می نشینیم که مشکلات استان را در سطح کلان می ببینند و از نزدیک با آن ها در ارتباط هستند درهمین راستا بنا داریم مطالبات مردم و نمایندگان آنها در مجلس را از استاندار جدید با هم مرور  کنیم تا در آینده این مطالبات ملاک محک و نقد آقای مقتدایی استاندار جدید خوزستان باشند 

   

   

  سیدشریف حسینی:استفاده بهینه از اعتبارات /اشتغال جوانان /مساله آب شرب استان /مقابله با پدیده ریزگردها باید در اولویت باشد
   
  نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده بهینه از اعتبارات باید در دستور کار استاندار جدید خوزستان باشد و در این زمینه دقت نظر داشته باشند.
   
  سیدشریف حسینی با اشاره به اینکه باید کوشید زمان اجرای پروژه‌های خوزستان به حداقل کاهش یابد، ادامه داد: خوزستان نیازمند سرعت عمل در توسعه است و استاندار جدید خوزستان در این باره توانمندی زیادی دارد.
   

  وی  تاکید کرد: باید کوشید تا گام بلندی در رابطه با عمران خوزستان برداشته شود و در این زمینه تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام باید در اولویت نخست باشد زیرا سرمایه دولت در این زمینه هزینه شده است.

  این نماینده مجلس به اولویت های استان اشاره کرد و گفت: مساله اشتغال جوانان ، مساله آب شرب استان و مقابله با پدیده ریزگردها باید در اولویت کاری استاندار جدید خوزستان قرار گیرد. 

  وی به مساله بیکاری در استان اشاره کرد و گفت: 75 هزار نیروی شاغل غیربومی در استان وجود دارد که این آمار بیانگر فاجعه ای خطرناکی است که می توان پیامدهای بسیار ناگواری برای استان بدنبال داشته باشد. وی گفت: باید ضمن توقف رشد مدیران غیربومی و پروازی در استان از ظرفیت ها و نیروهای جوان تحصیلکرده و باانگیزه در این زمینه بهره جست.چرا باید در استان خوزستان باوجود منابع سرشار انرژی و کشاورزی جوانان بیکاری داشته باشد. 

   

   

  سیدشكرخداموسوی : استاندار با به كارهای كلان استان بپردازد و به صنعت گردشگری  رونق دهد

  موسوی  پرهیز از جزیی نگری و پرداختن به كارهای كلان استان و رونق صنعت گردشگری را خواسته خود از مدیریت جدید اجرایی استان عنوان كرد و گفت: خوزستان به توسعه عملی نیاز دارد و در این راستا باید سند توسعه واقعی استان با توجه به واقعیت های موجود تهیه شود.

  موسوی تصریح كرد كه فارغ از تفاوت دیدگاههای سیاسی نمایندگان با استاندار خوزستان ، معتقدیم در فضای جدید می توانیم بهتر كار كنیم و استان خوزستان را به استان های همطراز خود برسانیم. 

  نماینده مردم اهواز ، حمیدیه ، باوی و كارون در مجلس شورای اسلامی از نماینده ولی فقیه در استان ، نمایندگان مردم در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی و عناصر شاخص و تاثیرگذار خوزستان ساكن در مركز كشور را به عنوان عناصر اصلی شكل گیری تحولات مهم استان نام برد و گفت: این عناصر باید با همدلی و وفاق بتوانند مشكلات استان را از پیش رو بردارند تا مردم خوزستان به سطح قابل قبولی از خدمات رفاهی دست بیدا كنند. 

   

   

   

  سعید انصاری: جلوگیری از پروژه انتقال آب کارون برای خوزستان بسیار حیاتی است

  نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی  خاطرنشان‌ کرد:پروژه انتقال آب کارون در همه دولتها به صورت جدی در راس برنامه ها قرار داشت در حالیکه این انتقال آب می تواند بخش کشاورزی استان را نابود کند، در این مدت شاهد هستیم که استانداران خوزستان که باید در ابتدا حامی منافع مردم استان باشند بعد دولت مطبوع خود، هیچ اعتراضی در این خصوص نکردند به همین دلیل ما استانداری می خواهیم که به علت ترس از دست دادن صندلی، چشم خود را بر حقایق نبندد

   

   

  عیسی دارایی: خوزستان از برخوردهای جناحی آسیب دیده از همه نیروها استفاده شود/مبارزه با فساد اداری/ جذب سرمایه گذار در بخش های مختلف نیاز ضروری خوزستان است

  نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مدیریت استان خوزستان به افراد توانمند نیاز است گفت: در مدیریت این استان باید از مسایل جناحی و سیاسی پرهیز شود.  عیسی دارایی  پیرامون انتخاب استاندار جدید خوزستان افزود:در مدیریت استان خوزستان باید از همه تفکرات استفاده شود.

   

  وی با اشاره به مشکلات این استان در بخش های مختلف خاطر نشان کرد : استان خوزستان از برخوردهای جناحی آسیب دیده لذا استاندار جدید با بهره گیری از افراد نخبه، متعهد و متخصص نسبت به رشد و توسعه استان و حل مسایل و مشکلات تلاش کند. 

  نماینده مردم اندیمشک اجرای طرح های اقتصادی و پیگیری مطالبات مردم را اولویت های این استان برشمرد و گفت:توسعه اقتصادی زیربنای ارتقای شاخص های امنیتی در  خوزستان است که باید به آن توجه ویژه شود. 

  وی ساماندهی وضعیت اداری استان خوزستان را از دیگر اولویت های کاری استاندار جدید عنوان کرد و از استاندار خواست با فساد اداری در استان برخورد کند. 

  دارایی همچنین بر جذب سرمایه گذار در بخش های مختلف در راستای رشد و توسعه اقتصادی خوزستان تاکید کرد.  تاریخ انتشار: ۰۶:۵۰:۰۲ | یکشنبه, ۲۸ / مهر / ۱۳۹۲
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.