• نظرها: 0
 • تاریخ انتشار: ۱۱:۵۰:۳۹ | شنبه, ۸ / تیر / ۱۳۹۲
 • در ویژه ها
 • توسط عصر بهبهان
 • نمایش ها: 598
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • Print Friendly Version of this pageچاپ Get a PDF version of this webpagePDF

هيچ فردي در اين کشور فراتر از قانون نيست/ دولت آينده به وعدهاي خود وفادار خواهد بود/ اين دولت وامدار هيچ حزب و جناحي نيست


رئيس جمهور منتخب ملت گفت: در خلق اين حماسه نقش اصلي از آن ملت است که در اين زمينه با فهم و درک و تلاش حضور خود را نشان دادند، البته رهنمودهاي مقام معظم رهبري از آغاز تا پايان نقش بي بديلي داشت.


حجت‌الاسلام والمسلمين دکتر روحاني در همايش افق رسانه:
رئيس جمهور منتخب ملت گفت: در خلق اين حماسه نقش اصلي از آن ملت است که در اين زمينه با فهم و درک و تلاش حضور خود را نشان دادند، البته رهنمودهاي مقام معظم رهبري از آغاز تا پايان نقش بي بديلي داشت.
به گزارش عصر بهبهان  "حجت‌الاسلام والمسلمين دکتر حسن روحاني" در سي و دومين همايش افق رسانه حضور پيدا کرد. 

اين خبر آنلاين منتشر مي‌شود...

** رئيس جمهور منتخب ملت در مورد شخصيت شهيد بهشتي گفت: اين شهيد بزرگوار نمونه اعتدال، وقار، متانت، صبر، بردباري، عقلانيت و اخلاق بود.

** وي افزود: حضور مردم پاي صندوق‌هاي راي و نشاط آنها پيروزي بود و اين حضور نقطه عطفي در تاريخ کشورمان طي سال‌هاي اخير محسوب مي‌شود.

** حجت‌الاسلام والمسلمين دکتر روحاني  ادامه داد: در خلق اين عظمت همه ما دست قدرت، حکمت و رحمت الهي به خوبي مشاهده مي کنيم و او بود که دلها را به سمت اين شکوه بزرگ تاريخي و حماسه هدايت کرد.

** وي  افزود: در خلق اين حماسه نقش اصلي از آن ملت است که در اين زمينه با فهم و درک و تلاش حضور خود را نشان دادند، البته رهنمودهاي مقام معظم رهبري از آغاز تا پايان نقش بي بديلي داشت.

** وي افزود: صدا و سيما در خلق اين حماسه نقش بسيار ارزشمندي داشت و با برنامه‌هاي متنوع هم مردم را تشويق به حضور کرد و هم کانديداها را براي آنها معرفي کرد.

** حجت‌الاسلام والمسلمين دکتر روحاني ادامه داد: صندوق‌‌هاي راي به معناي جمهوريت، اسلاميت، مشروعيت سياسي و قانوني و مقبوليت است.

** وي تصريح کرد: جايگاه راي مردم و ولايت مردم در طول ولايت الهي قرار دارد و اين انتخابات تمام شبهات و سوالات را درباره انتخابات و مشروعيت نظام پاسخ داد.
 
** رئيس جمهور منتخب ملت تاکيد کرد: اين انتخابات آب زلالي بود که بر آيينه جمهوري اسلامي ايران که گرد و غبار گرفته بود، پاشيده شد و فضا را شفاف و پاکيزه کرد.

** وي ادامه داد: همه دنيا از نو جمهوري اسلامي ايران، ملت ايران، مردم سالاري ديني، آزادي و دموکراسي واقعي را در اين کشور مشاهده کردند.

** حجت‌الاسلام والمسلمين دکتر حسن روحاني تصريح کرد: ما در منطقه پيشتاز انتخابات در تاريخ بوديم و اولين پارلمان و مجلس شوراي ملي بيش از صد سال پيش در کشورمان تاسيس شده است.

** وي افزود: ملت ما سابقه طولاني در انتخابات دارد و پس از انقلاب اسلامي جايگاه خاصي براي راي و نظر مردم مشخص شده است و اين امام راحل بود که 47روز پس از پيروزي انقلاب اسلامي مردم را به پاي صندوق‌هاي راي دعوت کرد.

** رئيس جمهور منتخب ملت تاکيد کرد: محصول انقلاب ما جمهوري اسلامي ايران است که اين جمهوري اسلامي برآمده از صندوق‌هاي راي است.

** وي ادامه داد: امام راحل اين درس را به ما ياد داد که انتخاب نظام، مسئولين و مسير اداره کشور در چارچوب مقررات اسلامي از آن مردم است.

** حجت‌الاسلام والمسلمين دکتر روحاني افزود: اين انتخابات فرصت استثنايي براي همه بود و همه بايد به خوبي پيام آن را بگيرند، احترام بگذارند و عمل کنند.

** وي تاکيد کرد: ملت ايران در انتخابات نشان دادند عاشق کشورشان، سروشت، اينده و اهداف ملي خود هستند؛ ضمن اين که ملت در اين انتخابات گفتند ما خواهان تغيير و تحول هستيم.

** رئيس جمهور منتخب ملت ادامه داد: اکثريت مردم ايران راي به اعتدال، عقلانيت، خردورزي، مشورت، راه کارشناسي، دوري از افراط و تفريط و خودسري دادند که بسيار روشن است و همه ما بايد تسليم اين راي باشيم و دولت آينده هم بايد تسليم راي باشد.

** حجت‌الاسلام والمسلمين دکتر روحاني تصريح کرد: دولت آينده بايد در چارچوب اعتدال حرکت و از افراط و تفريط پرهيز کند و پاسدار حقوف همه افراد ملت باشد.

** وي تاکيد کرد: دولت موظف است همه مردم را در اجراي قانون و دادن فرصت‌ها برابر ببيند و در عين حال راهي برگزيند که راي اکثريت باشد و آن راه، راه اعتدال است.

** رئيس جمهور منتخب ملت ادامه داد: اعتقاد دارم ملت ايران همواره راه ميانه را از مشروطه تا امروز مي‌پسندد و مردم همواره از افراط و تفريط رنج برده و مشکلات فراواني را متحمل شده‌اند.

** وي تصريح کرد: هيچ فردي در اين کشور فراتر از قانون نيست و همه مردم و مقامات ذيل قانون معني پيدا مي‌کنند و قانون گرايي مبناي حرکت مردم و دولت آينده خواهد بود و اعتدال بدون قانون‌گرايي و شفافيت امکان پذير نيست.

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
دیدگاه: فیلد اجباری.

اشتراک
 • Twitter
 • del.icio.us
 • Digg
 • Facebook
 • Technorati
 • Reddit
 • Yahoo Buzz
 • StumbleUpon