Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 1.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 2
 • گزارش /

  اظهارات کلیشه ای و مأیوس کننده مسئولین بهبهان در مورد راه اندازی فرودگاه /گچساران پول دارد بهبهان اما...

  عصر بهبهان : معلوم نیست اظهارات کلیشه ای و فاقد ضمانت اجرایی شدن برخی مسئولین بهبهان در خصوص راه اندازی پروژه ها چه زمانی خاتمه پیدا میکند اما انچه هویداست نگاههای سیاسی به طرح های حیاتی مسکوت مانده یکی دیگر از ترفندهای دولت تدبیر به شمار می آید.


  به گزارش عصر بهبهان ، اگر در دهه 80بخواهیم بیشترین طرح سیاسی مورد بحث و قابل استفاده  مسئولین و نمایندگان بهبهان را نام ببریم بی شک باید به پروژه راه اندازی فرودگاه بزرگ این شهرستان است که همچنان این اهرم برای خواسته های برخی سیاسیون به قوت خود باقی است.


  معلوم نیست این اظهارات کلیشه ای و فاقد ضمانت اجرایی شدن برخی مسئولین بهبهان در خصوص راه اندازی پروژه ها چه زمانی خاتمه پیدا میکند اما انچه هویداست نگاههای سیاسی به  طرح های حیاتی مسکوت مانده یکی دیگر از ترفندهای دولت تدبیر به شمار می آید. 


  در جدیدترین شنیده های پر تکرار این روزها ، اظهارات مدیر گروه عمران و برنامه ریزی بهبهان در رابطه با راه اندازی فرودگاه این شهرستان جالب توجه است تا جایی که در یک نشریه محلی خبر از راه اندازی فرودگاه می دهد اما در ادامه با اشاره به شرایط بد اقتصادی عنوان میکند طبق براورد های انجام شده 100 میلیون ریال برای ساخت فرودگاه (پدافند هوایی) بهبهان مورد نیاز است که این گفته ها خود سوالات زیادی را در اذهان متبادر میکند از جمله اینکه آقای مدیر به روشنی می داند برآوردها سالهاست که تخمین زده شده اند پس این گفته ها چه دردی را دوا میکند ، در ثانی اگر به اخبار محلی شهرستان رجوع شود خواهیم دید که هر نماینده ومسئولی از راه اندازی قریب الوقوع خبر داده است.


  این شرایط در حالی به وجود آمده است که مسئولین شهرستان شرایط بد اقتصادی و مشکلات بودجه کشور را عامل توقیف یا مسکوت ماندن طرح و پروژه های حیاتی این شهر می دانند حال انکه در شهر گچساران هر ماه یک پروژه مهم در حال بهره برداری است و روند پیشرفت فیزیکی طرح ها و توسعه اقتصادی این شهر همچنان ادامه دارد پس چگونه است بودجه برای این شهر نسبتا کوچک همیشه میسور است اما بهبهان با این همه ظرفیت فاقد اعتبار لازم است.


  هر بار از مسئولین شهرستان در مورد فرودگاه سوال میشود به یکباره سخن از عدم تخصیص اعتبار لازم و موافقت نهادهای مرتبط با راه اندازی مطرح میشود که تقریبا شباهت عجیبی بین همه اظهارات وجود دارد .


  مع الوصف باید منتظر بود و دید چه زمانی دولتمردان اجرایی به شعارهای خود جامه عمل خواهند پوشاند و با تدابیر خاصه ، نور امید و عدالت را در دل مردم نمایان خواهند کرد.       

  تاریخ انتشار: ۱۷:۰۳:۲۱ | جمعه, ۲۵ / دی / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.