Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • عجله روحانی برای تغییر استانداران/معیارهای انتخاب استاندار از زبان وزیر کشور

  عصر بهبهان : عصر بهبهان :شنیده‌ایم دکتر روحانی به وزیر کشور توصیه کرده حداکثر تا پایان شهریور استانداران را معرفی کند تا کار خود را آغاز نمایند. وی همچنین توصیه کرده در این انتصاب‌ها حتماً نظر نمایندگان محترم ولی فقیه در استان‌ها تأمین شود. رحمانی فضلی اخیرا طی مصاحبه ای ویژگی هایی که برای انتخاب استانداران اهمیت دارد را ذکر کرده است وی گفته است:معیارهای ما برای انتخاب استانداران


  عجله روحانی برای تغییر استانداران/معیارهای انتخاب استاندار از زبان وزیر کشور
       
  عصر بهبهان :شنیده‌ایم دکتر روحانی به وزیر کشور توصیه کرده حداکثر تا پایان شهریور استانداران را معرفی کند تا کار خود را آغاز نمایند. وی همچنین توصیه کرده در این انتصاب‌ها حتماً نظر نمایندگان محترم ولی فقیه در استان‌ها تأمین شود.

  به گزارش عصر بهبهان به نقل از رهیاب نیوز با توجه به انتخاب وزیرکشور تب تغییرات مدیران استانی نیز افزایش یافته است لذا این پایگاه خبری نیز با رصد اخبار مرتبط با تغییراتی مدیریتی استان ها تازه ترین اخبار در این زمینه را در اختیار مخاطبین محترم قرار می دهد.


  *شنیده‌ایم دکتر روحانی به وزیر کشور توصیه کرده حداکثر تا پایان شهریور استانداران را معرفی کند تا کار خود را آغاز نمایند. وی همچنین توصیه کرده در این انتصاب‌ها حتماً نظر نمایندگان محترم ولی فقیه در استان‌ها تأمین شود. گفته می‌شود با موافقت آیت‌الله واعظ طبسی، محمود صلاحی به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی منصوب خواهد شد.

  * شنیده‌ایم انتصاب استانداران هفت استانی که مراکز آنها جزء کلانشهرها به حساب می‌آیند در اولویت وزارت کشور قرار گرفته است. این استان‌ها عبارتند از : تهران، خراسان رضوی، اصفهان، آذربایجان شرقی، خوزستان، فارس و مازندران. روحانی همچنین به وزرای کابینه توصیه کرده ظرف دو ماه همه معاونان و مدیران کل خود را تعیین نمایند تا سریال این تغییرات طولانی و ادامه‌دار نشود.

   *رحمانی فضلی اخیرا طی مصاحبه ای ویژگی هایی که برای انتخاب استانداران اهمیت دارد را ذکر کرده است وی گفته است:معیارهای ما برای انتخاب استانداران: 1- قبول نگاه اعتدالی، یقینا روی این شاخص ایستادگی زیادی می کنیم و به دنبال افراد معقول و معتدل هستیم کسانی که با مشی اعتدالی آقای رییس جمهور همراهی داشته زیرا ما از رفتارهای افراطی و تند و نامناسب آسیب دیده ام. 2- سابقه مفید یعنی یک استاندار باید کارنامه و سابقه خوبی از قبل داشته باشد. 3- نگاه اقتصادی و توسعه محورانه داشته باشد.4- پاکدستی به معنی اینکه هیچ نوع تخلف مالی و اقتصادی و سوء استفاده از جایگاه اش در پرونده نداشته باشد.5- قدرت تعامل با مردم و مسئولین در سطح منطقه و در سطح ملی با دستگاه های اجرایی و وزارت خانه ها. این ها شرایط اصلی است و با توجه به مقتضیات منطقه ای ممکن است شرایط دیگری اضافه شود. با مجموعه این شرایط و بامشورت با کارشناسان و همراهی نمایندگان مجلس، نخبگان سیاسی و علمی استان ها استانداران را برمی گزینیم. کسانی از روی دلسوزی نیروهایی را معرفی می کنند ما در این زمینه با در نظر داشتن اصول ذکر شده و با بررسی کارشناسانه و در نهایت در جهت خیر مردم  و عمران و آبادی مناطق کشور در آینده بهترین تصمیم را گرفته و در مسیر تامین امنیت و آرامش مردم گزینه های اصلح را انتخاب خواهیم کرد.

   

  البته باید دید موضوعات مطرح شده واقعا مدنظر خواهد بود یا در حد شعار باقی می ماند
  تاریخ انتشار: ۱۸:۲۴:۲۹ | یکشنبه, ۳ / شهریور / ۱۳۹۲
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.