Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 8
0 1
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  پشت پرده حضور یک چهره سیاسی در بهبهان / حامی چکمه های رضاشاه در حمایت از ضرغامی سخنرانی میکند!

  عصر بهبهان : همه این اتفاقات در حالی رخ می دهد که شخص ضرغامی که از اقبال خوبی در بین جوانان و مردم ولایتمدار بهبهان برخوردار است بارها از سران فتنه و فتنه گران تبری جسته است و نقش انها را در به چالش کشاندن نظام تاثیر گذار دانسته است اما معلوم نیست چه اتفاقی افتاده است که قرار است یک حامی فتنه به حمایت از ایشان در بهبهان سخنرانی کند.


  به گزارش عصر بهبهان ، در حالی که شرایط محمود رضا ضرغامی نامزد مورد حمایت اصلاح طلبان و دیگر جریانات سیاسی موجود در حوزه انتخابیه بهبهان نسبت به سایر کاندیداهای اصلاحات بهتر است و حضور برخی چهره های غیر موجه در حمایت از وی هیچ گاه به شرایط سیاسی وی کمک نخواهد کرد لکن شنیده ها حکایت از سخنرانی یک چهره حامی سران فتنه در حمایت از وی دارد.


  صادق زیبا کلام که بارها از رفع حصر سران فتنه در تریبون های خود سخن رانده است در مورد فتنه ۸۸ اینگونه اظهارنظر کرد: فتنه ۸۸ را نتوانستم بفهمم یعنی چه! یک عده‌ای که حدود ۳ میلیون نفر می‌شدند در ایران به نتیجه انتخابات اعتراض داشتند و این در اکثر کشورها می‌تواند رخ دهد. اما اگر مقصود از فتنه این است که آمریکا و انگلیس و آلمان با عده دیگری در ایران تبانی کرده بودند که نظام را برانداز کنند مطلقاً چنین چیزی نبود زیرا یک سند و حتی یک خط در این چند سال در این زمینه بیرون نیامده است.


  صادق زیبا کلام در سخنرانی های اخیر خود بارها با هجمه بر علیه شورای نگهبان خواستار برداشتن نظارت استصوابی بوده است ، و  اظهار میکند: به احتمال زیاد افراد مستقل و اصلاح طلب را شورای نگهبان به بهانه فتنه رد صلاحیت می کند، زنده نگه داشتن داستان فتنه توسط دلواپسان ابزاری برای ساکت کردن مخالفین شده است، آنان روایت و داستان سرایی فتنه را زنده نگه داشتند تا در انتخابات از آن استفاده کنند و نامزده های مستقل و اصلاح  طلب را رد صلاحیت کنند، بخشی از توان ما باید بر این  باشد که جلوی نظارت استصوابی و بی در و پیگر شورای نگهبان را بگیریم.


  وی در جایی دیگر گفته است ؛ من معتقدم تاريخ بهترين تعيين كننده است به شرطي كه تحريف نشود؛ به نظر من رضا شاه خدمات زيادي را به ايران كرد؛ من معتقدم كه ايران مديون دو نفر است؛ يكي شمشير آغامحمدخان و ديگري چكمه رضاخان؛ هر چند در دوران رضا شاه فضاي بسته و ديكتاتوري حاكم بود ولي همين رضا خان توانست يكارچگي را در ايران حفظ كند و تماميت ارزي را حفظ كند و خدمات عمراني زيادي را براي ما به ارمغان بياورد.


  حال همه این اتفاقات در حالی رخ می دهد که شخص ضرغامی که از اقبال خوبی در بین جوانان و مردم ولایتمدار بهبهان برخوردار است بارها از سران فتنه و فتنه گران تبری جسته است و نقش انها را در به چالش کشاندن نظام تاثیر گذار دانسته است اما معلوم نیست چه اتفاقی افتاده است که قرار است یک حامی فتنه به حمایت از ایشان در بهبهان سخنرانی کند.  گویا مشاوران ضرغامی از ماهیت این چهره سیاسی آگاهی ندارند یا اگر با اشرافیت کامل این دعوت را منعقد کردند بازخورد آن را ارزیابی نکرده اند با این حال سخنرانی این فرد معلوم الحال در حمایت از وی بیش از پیش به نفع کسانی خواهد بود که خواهان شکست وی در صحنه انتخابات هستند و همچنین ممانعت از ادامه مسیری که از سران فتنه تبری جسته است.


  مع الوصف باید نظر ضرغامی را در این خصوص جویا شویم تا دلایل دعوت فردی که سبقه اینچنینی در عرصه سیاست و اخلاق اجتماعی دارد مشخص شود.

  تاریخ انتشار: ۱۹:۵۰:۰۸ | سه شنبه, ۴ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C8

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.