• نظرها: 0
 • تاریخ انتشار: ۲۰:۲۲:۴۰ | چهارشنبه, ۲۳ / مرداد / ۱۳۹۲
 • در ایران جهان
 • توسط عصر بهبهان
 • نمایش ها: 611
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • Print Friendly Version of this pageچاپ Get a PDF version of this webpagePDF

چهارشنبه خونین در پایتخت مصر لحظه به لحظه با مصر/مخالفت الازهر با حمله به تظاهرکنندگان مصر


عصر بهبهان :شیخ الازهر امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که از عملیات پلیسی منجر به کشته شدن دهها نفر از جمله طرفداران محمد مرسی، رئیس جمهوری برکنار شده مصر، حمایت نمی کند.


چهارشنبه خونین در پایتخت مصر
لحظه به لحظه با مصر/مخالفت الازهر با حمله به تظاهرکنندگان مصر
     
عصر بهبهان :شیخ الازهر امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که از عملیات پلیسی منجر به کشته شدن دهها نفر از جمله طرفداران محمد مرسی، رئیس جمهوری برکنار شده مصر، حمایت نمی کند.

 

 

 
 
 
مخالفت الازهر با حمله به تظاهرکنندگان مصر

 

 

پس از حمله نیروهای امنیتی و ارتش به تحصن کنندگان در میدان "النهضه" در جیزه و متفرق کردن همه تحصن کنندگان از این میدان، اکنون مسئولان امنیتی همه تلاش خود را برای تخلیه میدان "رابعه العدویه" در قاهره به کار گرفته اند.
خبرنگار شبکه العالم با اشاره به شدت درگیری ها تأکید کرد که شمار قربانیان در ساعات آینده افزایش خواهد یافت.
بر اساس گزارشها، بیشتر قربانیان حمله نیروهای امنیتی به تحصن کنندگان، به ضرب گلوله جنگی مجروح و یا کشته شده اند.

منابع رسانه ای وابسته به اخوان المسلمین شمار کشته شدگان در جریان حمله نیروهای امنیتی به میدان های الرابعه و النهضه را 200 نفر اعلام کرده اند. این منابع همچنین از مجروح شدن 8 هزار نفر خبر داده اند.

در مقابل وزارت کشور مصر از کشته شدن یک افسر و یک سرباز و مجروح شدن 9 تن دیگر در جریان متفرق کردن تحصن کنندگان در میدان رابعه العدویه و النهضه خبر داد.

 

 
 
 
 
 
 
دختر یکی از رهبران اخوان مصر کشته شد

صبح امروز حمله نیروهای امنیتی و ارتش مصر برای متفرق کردن هواداران محمد مرسی رئیس جمهور برکنار شده، به خشونت کشیده شد و تا کنون شمار بسیاری در این درگیری ها کشته و یا مجروح شده اند.

منابع رسانه ای وابسته به اخوان المسلمین شمار کشته شدگان حمله نیروهای امنیتی به میدان های الرابعه العدویه و النهضه را 500 نفر اعلام کرده اند. این منابع همچنین از مجروح شدن 8 هزار نفر خبر داده اند.

در مقابل وزارت کشور مصر از کشته شدن یک افسر و یک سرباز و مجروح شدن 9 تن دیگر در میدان الرابعه العدویه و النهضه خبر داد است.

 

 

 

 

 

اخوان المسلمین: 120 نفر در قاهره کشته شده اند

 

منابع رسانه ای اخوان المسلمین شمار کشته شدگان حمله نیروهای امنیتی به میدان های الرابعه و النهضه را 120 نفر اعلام کرده اند. این منابع همچنین از مجروح شدن بیش از دو هزار نفر خبر داده اند.

اخوان المسلمین، از هواداران خود خواسته است برای جلوگیری از "کشتار" به خیابان ها بریزند.

از سوی دیگر وزارت کشور مصر از کشته شدن یک افسر و یک سرباز و مجروح شدن 9 تن دیگر در جریان متفرق کردن تحصن کنندگان در میدان رابعه العدویه و النهضه خبر داد.

 

دستگیری 200 نفر از هواداران مسلح مرسی

 

وزارت کشور مصر تأکید کرد 200 نفر از دستگیر شدگان در میدان الرابعه العدویه و النهضه سلاح و مهمات همراه خود داشتند.
خبرنگار العالم گزارش داد، نیروهای امنیتی و ارتش کنترل میدان النهضه را در قاهره در دست گرفته و هواداران مرسی را متفرق کردند.

خبرنگار شبکه العالم روز چهارشنبه گزارش داد، درگیری ها در اطراف میدان "رابعه العدویه" همچنان ادامه دارد و نیروهای امنیتی مصر هنوز نتوانسته اند وارد این میدان شوند.

منابع رسانه ای وابسته به اخوان المسلمین شمار کشته شدگان حمله نیروهای امنیتی به میدان های الرابعه و النهضه را 200 نفر اعلام کرده اند. این منابع همچنین از مجروح شدن 8 هزار نفر خبر داده اند.

در مقابل وزارت کشور مصر از کشته شدن یک افسر و یک سرباز و مجروح شدن 9 تن دیگر در جریان متفرق کردن تحصن کنندگان در میدان رابعه العدویه و النهضه خبر داد.

 

چهارشنبه خونین در پایتخت مصر

وزارت کشور مصر از کشته شدن یک سرباز و زخمی شدن چهار نیروی دیگر در جریان پایان دادن به تحصن های قاهره خبر داده است.
وزارت کشور مصر اعلام کرده که به تحصن کنندگان اجازه داده می شود از طریق مسیرهای از پیش تعیین شده (از جمله خیابان النصر) از محل های تحصن خارج شوند.
از سوی دیگر بلدوزرهای ارتش در حال برداشتن موانع ایجاد شده توسط تحصن کنندگان در اطراف میدان های النهضه و رابعه عدویه قاهره هستند.
وزارت کشور از آغاز مرحله دوم پایان به تحصن اخوان المسلمین خبر داد.

از سوی دیگر تلویزیون دولتی مصر اعلام کرد یک افسر، یک سرباز و شش نیروی پلیس در جریان عملیات امروز قاهره کشته شده اند.


العالم

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
دیدگاه: فیلد اجباری.

اشتراک
 • Twitter
 • del.icio.us
 • Digg
 • Facebook
 • Technorati
 • Reddit
 • Yahoo Buzz
 • StumbleUpon