Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
1 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • برنامه های بزرگداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی تشریح شد

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : فرماندار بهبهان :حق این عزیزان است و این دین به گردن همه ماست که ازاین سرافرازان دفاع مقدس تقدیر کنیم .  در پنجمین جلسه شورای اداری بهبهان مطرح شد

  برنامه های بزرگداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی تشریح شد

  فرماندار بهبهان ضمن بیان اینکه 26 مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است گفت:حق این عزیزان است و این دین به گردن همه ماست که ازاین سرافرازان دفاع مقدس تقدیر کنیم .

  باذلی محبوب در ادامه به سخنی از مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت : ایستادگی و مقاومت آزادگان سرافراز ما در طول سالهای  سخت اسارت ملت ایران را رو سفید و سر بلند کرد وما بازگشت پیروزمندانه آنان  به میهن اسلامی را حادثه ای میدانیم که دست قدرت الهی آن را  رقم زد بنا بر این بکایک ما ایرانیان باید این خاطره و خاطرات شبیه به آن را زنده نگه دارندو آنها را قدر بدانند .

  وی افزود : 26 مرداد سال 69 ، یک سال پس از جنگ بین ایران و عراق و پس از پذیرش قطعنامه 598 ، شاهد ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی بودیم. 

  وی ضمن  بیان اینکه در سطح شهرستان 272 آزاده داریم گفت : تعداد 220 نفر از اینها در بهبهان ساکن هستند وتعداد افرادی که در بنیاد شهید پرونده اداری  دارند نیز 175 نفر است .

  باذلی محبوب ادامه داد: تعداد 5 نفر از آزادگان سرافراز شهرمان در طول این مدت فوت کردند که 3 نفر از انها احراز شهادت شدند که آقایان باباسنی ، مجید محمدی و خیرالله معشریان هستند.

  فرماندار بهبهان عنوان کرد:   جهت تجلیل از این بزرگان برنامه های باشکوهی از قبیل آماده سازی فضای عمومی شهر با نصب آثاری از این آزادگان سر افراز بر فراز بیلبوردهای شهرستان را از 24 مرداد ماه خواهیم داشت . 

  فرماندار بهبهان همچنین گفت : برنامه دعوت از کلیه خانواده های آزادگان در روز 26 مرداد،توسط بسیج  از دیگر برنامه های بزرگداشت این عزیزان خواهد بود.

  تاریخ انتشار: ۱۰:۳۷:۵۲ | چهارشنبه, ۲۳ / مرداد / ۱۳۹۲
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.