• نظرها: 0
 • تاریخ انتشار: ۱۸:۲۵:۴۲ | پنجشنبه, ۱۷ / مرداد / ۱۳۹۲
 • در خبرهای ویژه
 • توسط عصر بهبهان
 • نمایش ها: 2316
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • Print Friendly Version of this pageچاپ Get a PDF version of this webpagePDF

آتش زدن عرب ها و کردها حربۀ جدید تکفیری ها/تصاویر+فیلم


بهبهان نیوز :نبش قبر، سر بریدن و مثله كردن تنها گوشه ای از جنایات فجیع گروه های تروریستی تكفیری و سلفی در بحران این روزهای سوریه به شمار می رود و در روزهای اخیر برخی منابع خبری از شیوه جدید این گروه ها یعنی زنده سوزاندن مردم خبر می دهند.


آتش زدن عرب ها و کردها حربۀ جدید تکفیری ها/تصاویر+فیلم
     
بهبهان  نیوز :نبش قبر، سر بریدن و مثله كردن تنها گوشه ای از جنایات فجیع گروه های تروریستی تكفیری و سلفی در بحران این روزهای سوریه به شمار می رود و در روزهای اخیر برخی منابع خبری از شیوه جدید این گروه ها یعنی زنده سوزاندن مردم خبر می دهند.

به گزارش عصر بهبهان به نقل از  رهیاب نیوز، تروریست های تکفیری به تاكتیك های دیگری برای پیشبرد اهداف اربابان خود رو آورند و آن، چیزی جز فشار آوردن بر مردم و به خاك و خون كشیدن افراد بی گناه نیست.

 

 


تروریسم سازماندهی شده از سوی دولت های غربی همچنان در سوریه قربانی می گیرد و زنجیره ای از رایزنی ها برای حمایت از گروه های تندرو تكفیری و تروریستی به راه افتاده است؛ آنهایی كه ادعای مبارزه با تروریسم سر می دهند اما پنهان و آشكار به اقدامات تروریستی می پردازند.

 

 

 

هر روز از گوشه و كنار سوریه اخباری از اقدامات وحشیانه تروریستی علیه مردم به گوش می رسد، هر چند صدای فریاد مردم بی گناه در سكوت محض خبری رسانه های وابسته به غرب گم می شود.خبرنگار شبکه العالم دیروز به نقل از منابع سوری گزارش داد، عناصر وابسته به گروه "جبهه النصره" در جنایتی در روستاهای کرد نشین شهر "تل الابیض" نزدیک شهر "الحسکه" بیش از 120 کودک و 330 زن و سالمند را به قتل رساندند.

 


بعد از ظهر روز سه شنبه نیز انفجار خودرو بمب گذاری شده در منطقه جرمانا واقع در حومه دمشق ۱۸ شهروند سوری را به خاك و خون كشید كه در میان آنها سه كودك بود و ۵۶ تن دیگر نیز زخمی شدند.


نبش قبر، سر بریدن و مثله كردن تنها گوشه ای از جنایات فجیع گروه های تروریستی تكفیری و سلفی در بحران این روزهای سوریه به شمار می رود و در روزهای اخیر برخی منابع خبری از شیوه جدید این گروه ها یعنی زنده سوزاندن مردم خبر می دهند.

 

 

 

منابع خبری در سوریه به تازگی فیلم ویدئویی از زنده سوزانده شدن کردهای سوریه توسط اعضای جبهه تروریستی النصره منتشر کرده اند که برای مردم این کشور بسیار هولناک و زجرآور بوده است.
 
 در این فیلم دیده می شود که یکی از فرماندهان عملیاتی جبهه النصره در حال قرائت بیانیه ای درباره بازداشت سه نفر از کردهای سوریه است.
 
در هنگام قرائت این بیانیه یکی دیگر از اعضای این گروه تروریستی در حال ریختن بنزین بر روی سه فرد بازداشت شده است. این در حالی است که این افراد هنوز زنده بودند و در حال گوش دادن به بیانیه هولناک فرمانده جبهه النصره هستند.
 
وی در این بیانیه اعلام کرد: ما  بدون هر گونه بخششی با این سه فرد بازداشت شده برخورد می کنیم و آنها را با سوزاندنشان به سزای اعمالشان می رسانیم.
 
ناگهان پس از پایان قرائت این بیانیه افراد مسلح سه فرد بازداشت شده که چشمانشان با پارچه ای بسته شده را به روی زمین غلتانده و آنها را آتش زدند.
 
دست و پاز زدن این سه کرد سوری در میان شعله های آتش تصاویری زجرآور و هولناک را رقم زد.
 
 
 
گفتنی است ، نیروهای ارتش سوریه در بسیاری از مناطقی که در دو سال گذشته باز پس گرفته اند اجساد سوخته ای را پیدا کردند که در آن زمان گفته شد برای جنگجویان خارجی است تا هویت و تابعیت اجساد شناخته نشوند.
 


یکی از اتباع تونسی که پس از مدتی جنگ در سوریه به کشورش بازگشته است به یکی از شبکه های تلویزیونی تونس گفته بود: زخمی های عرب و زخمی های لیبیایی به آتش کشیده می شوند. تازه ترین حادثه نیز سوزاندن جسد احمد الکویتی در شهر حمص بود.

 

برای اعمال خشونت علیه مردم هیچ دلیلی نمی توان یافت جز اینكه هدف از افزایش این قبیل اقدامات علیه مردم بی دفاع، شكستن خط مقاومت در سوریه است تا شاید حكومت این كشور خالی از حمایت مردمی، مشروعیت خود را از دست بدهد. حمایت غرب از گروه های تندرو تكفیری و تروریستی در سوریه به وضوح نشان می دهد كه آنها خواهان شكل گیری چنین رویكردی در سوریه نیستند.

 

برای دیدن فیلم اینجا را کلیک کنید

 

 دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
دیدگاه: فیلد اجباری.

اشتراک
 • Twitter
 • del.icio.us
 • Digg
 • Facebook
 • Technorati
 • Reddit
 • Yahoo Buzz
 • StumbleUpon