Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
1 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • حسینی منفرد: مراسم تقدیر از خبرنگاران شهرستان بهبهان هفته آینده برگزار می شود

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : حسینی منفرد: با توجه به احتمال عید بودن روز 17 مرداد و روز خبرنگار مراسم تقدیر از خبرنگاران شهرستان با حضور مسئولین ادارات هفته آینده برگزار می شود.


  سید عبد الله حسینی منفرد  در جلسه ای با حضور خبرنگاران عنوان کرد:
  مراسم تقدیر از خبرنگاران شهرستان بهبهان هفته آینده برگزار می شود

  عصر بهبهان : حسینی منفرد: با توجه به احتمال عید بودن روز 17 مرداد و روز خبرنگار مراسم تقدیر از خبرنگاران شهرستان با حضور مسئولین ادارات هفته آینده برگزار می شود.

  به گزارش خبرنگار عصر بهبهان ،رئیس اداره ارشاد بهبهان گفت : از همه عزیزانی که در این حرفه بسیار حساس و ظریف خبرنگاری انجام وظیفه می کنند و با دست خالی و با مشکلات موجود در سطح شهرستان زحمت می کشند و اخبار شهرستان و همچنین مشکلات شهرستان را  گوشزد می نمایند  تقدیر و تشکر داریم .

  حسینی منفرد هدف از برگزاری این گردهمایی را نزدیک شدن به  17 مرداد و  روز خبرنگار عنوان کرد و افزود: در این جلسه قصد بر این است تا با نظر خواهی از شما عزیزان ، در هرچه بهتر شدن شرایط خبرنگاران  در سطح شهرستان گام برداریم.

  وی با بیان احتمال عید بودن روز 17 مرداد افزود : با هماهنگی فرماندار شهرستان ، تصمیم گرفته شد که هفته آینده در خانه فرهنگ و با دعوت از خبرنگاران و مسئولین ادارات از زحمات شما عزیزان تقدیر شود . 

  تاریخ انتشار: ۱۱:۰۹:۱۶ | چهارشنبه, ۱۶ / مرداد / ۱۳۹۲
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.