Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • در حال بروز رسانی/آیت الله صدیقی در اهواز:

  دم زدن از ولایت کافی نیست، باید از فتنه و فتنه گران برائت شود/ ملت مانند فتنه گذشته بصیرت به خرج دهند/ نباید با دست خودمان راه را برای نفوذ دشمنان باز کنیم

  عصر بهبهان : آیت الله صدیقی در اهواز با اشاره به فرمایشات امام خمینی(ره) مبنی بر ملاک حال فعلی افراد است، گفت: دم زدن از ولایت کافی نیست، باید از فتنه و فتنه گران برائت شود.


  آیت الله کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران امروز در نخستین یادواره شهدای شهرداری اهواز اظهار داشت: امام خمینی(ره) با نگاه به آینده فرمودند ملاک حال فعلی افراد است؛ بعد از انقلاب افرادی بودند که زیر عبای امام راحل پرورش یافتند اما در مسیر انقلاب کم آوردند، سرافکندگی به بار آوردند، فتنه کردند، مقابل امام ایستادند و به خون شهدا پشت کردند. این گردن کلفت‌ها امروز هم میدان داری می‌کنند.

  وی افزود: اینکه در گذشته چه بودم و چه کسی بودم مهم نیست، مهم این است که اکنون چه کسی هستم و کجا قرار دارم. این‌ها امتحانات سختی برای ملت و این اشخاص است. ملتی که در فتنه بصیرت به خرج دادند باید در این فتنه هم حواسشان جمع باشد. همه ما در حال امتحان دادن هستیم.

  امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه تا آنجایی‌که پرسیدم در این منطقه(خوزستان) کسی که در فتنه آرم دار باشد، وجود ندارد، تصریح کرد: این کافی نیست؛ دم زدم از ولایت کافی نیست بلکه برائت از فتنه و اهل فتنه ملاک است.

  وی عنوان کرد: هر کسی‌که علیه فتنه بود، دینش سالم است و امانت‌داری‌اش به اثبات رسیده اما اگر کسی نظرش به فتنه نظر برائت نبود، هماهنگ با استکبار است.

  آیت الله صدیقی عنوان کرد: مومن از یک جا دو بار گزیده نمی‌شود؛ نباید با دست خودمان برای کشور چالش و نا امنی درست کنیم؛ نباید پنجره را برای ورود دوباره آمریکا و دشمنان باز کنیم. دشمنی که امروز جوانان ما را به شهادت می‌رساند.

  وی با بیان اینکه آل سعود کنیز بی اختیار آمریکا و استکبار است، گفت: عربستان به تنهایی عرضه این همه جنایت را ندارد و امروز داعش با حمایت‌های آمریکا و ثروت سعودی‌ها به وجود آمده است.

  آیت الله صدیقی اظهار داشت: همه کارهای آنان برای تضعیف اسلام است و به همین دلیل جوانان ما در کنار حرم پیام آور کربلا در حال دفاع کردن هستند و به شهادت می‌رسند.

  این خبر تکمیل می‌شود...

  تاریخ انتشار: ۱۴:۳۶:۴۴ | سه شنبه, ۲۷ / بهمن / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.