Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • گزارش /

  وقتی دیجیتال برای شهر بزرگ بهبهان رویا میشود / نگاه ویترینی به شهری که غرق مشکلات ابتدایی است !

  عصر بهبهان : داستان نبود دکل اختصاصی گیرنده شبکه های دیجیتال در بهبهان این روزها به یک قصه تکراری تبدیل شده است و مردم دیگر از اقوال و وعیدها خسته شدند تا جایی که بدست آوردنش را شبیه یک رویا می دانند.


  به گزارش عصر بهبهان ، طرح شبکه های دیجیتال در این شهر راه اندازی شده است واگر مقام های محلی در ارتباط با نصب ایستگاه با ما همکاری های لازم را داشته باشند نهایتا تا یک ماه دیگر شبکه های دیجیتال در بهبهان روشن خواهند شد چراکه تمام کار های آن صورت پذیرفته است ، این صحبت های رحیمی مدیر کل صدا و سیمای استان خوزستان که اسفند سال 1391 مطرح کرده است و جای این سوال را باقی گذاشته است که چرا پس از گذشت این همه زمان تاکنون هیچ اقدام ملموسی از سوی مسئولین صورت نگرفته است .


  داستان نبود دکل اختصاصی گیرنده شبکه های دیجیتال در بهبهان این روزها به یک قصه تکراری تبدیل شده است و مردم دیگر از اقوال و وعیدها خسته شدند تا جایی که بدست آوردنش را شبیه یک رویا می دانند.


  وعده ها پشت سر هم یکی پس از دیگری از سوی نماینده ، فرماندار و سایر مسئولین شهرستان در خصوص راه اندازی گیرنده اختصاصی شبکه دیجیتال فراوان به گوش میرسد اما دریغ از یک عمل به این همه وعده !


  آینت الله حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری در سفر به بهبهان در خصوص مشکل دیجیتال در این شهر اظهار کرد : قبل از اینکه وارد مراسم شوم با امام جمعه شهرستان دیدار داشتم و در حین گفتگو از مشکلات شهر بهبهان سخن به میان آمد که مهم ترین آنها مشکل آنتن دهی دیجیتال آن هم برای شهر مهمی چون بهبهان بود که در همان لحظه با آقای رحیمی تماس تلفنی برقرار کردیم و از ایشان قول رفع مشکل مذکور تا 20 روز دیگر را گرفتیم.

  وی ادامه داد : برای شهر بزرگی مثل بهبهان با این همه ظرفیت دور از شأن است که از این مشکلات پیش پا افتاده داشته باشد ، امیدوارم تا این مدت اعلام شده مسئله دیجیتال این شهر حل شود و اگر هم در این وقت تعیین شده ترتیب اثر داده نشد ، مسئولین باید پیگیر مسئله باشند.


  شریعتی نماینده بهبهان نیز در نشست خبری با اصحاب رسانه با تاکید بر پیگیری جدی موضوع راه اندازی دکل اختصاصی دیجیتال در بهبهان گفت : در حال تقویت شبکه های رادیویی و دیجیتال در این شهر هستیم و از اینکه شهر بزرگی مانند بهبهان از امواج آنتن های شهرهای اطراف پوشش داده میشود ناراحت هستیم لذا تلاش ما این است که این مهم برطرف شود.


  این گفته ها در حالی پس از گذشت سالها مطرح شده است که همچنان شهروندان در ارتباط با این پایگاه خبری از وضعیت دریافت شبکه های دیجیتال در بهبهان ابراز نگرانی میکنند و خواستار تلاش جدی مسئولین در این خصوص شدند.


  جالب است بدانیم شهرهای گچساران ، لیکک و آغاجاری هر کدام از مدت ها پیش زیر پوشش گیرنده های اختصاصی دیجیتال هستند ولی شهر وعده ها همچنان در حسرت این فناوری پیش پا اتاده است.

  تاریخ انتشار: ۱۰:۴۶:۱۶ | سه شنبه, ۲۲ / دی / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.