• نظرها: 0
 • تاریخ انتشار: ۱۹:۱۱:۰۵ | پنجشنبه, ۷ / شهریور / ۱۳۹۲
 • در خبرهای ویژه
 • توسط عصر بهبهان
 • نمایش ها: 745
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • Print Friendly Version of this pageچاپ Get a PDF version of this webpagePDF

اطلاعیه داوطلبان اعزام به سوریه/ دولت ایران و عراق راه ورود داوطلبان برای اعزام به جبهه‌های سوریه را باز کنند/ راهپیمایی جوانان داوطلب اعزام به سوریه فردا در سراسر کشور


عصر بهبهان :ستاد جوانان داوطلب اعزام به سوریه با صدور اطلاعیه ای ضمن دعوت از تمامی داوطلبان برای راهپیمایی بعد از نماز جمعه تهران و همه شهرهای کشور اعلام کرد: از دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت محترم عراق می‌خواهیم راه حرکت نیروهای داوطلب مردمی ایران و عراق را برای اعزام به جبهه‌های سوریه باز کنند.


اطلاعیه داوطلبان اعزام به سوریه/
دولت ایران و عراق راه ورود داوطلبان برای اعزام به جبهه‌های  سوریه را باز کنند/ راهپیمایی جوانان داوطلب اعزام به سوریه فردا در سراسر کشور
     
عصر بهبهان :ستاد جوانان داوطلب اعزام به سوریه با صدور اطلاعیه ای ضمن دعوت از تمامی داوطلبان برای راهپیمایی بعد از نماز جمعه تهران و همه شهرهای کشور اعلام کرد: از دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت محترم عراق می‌خواهیم راه حرکت نیروهای داوطلب مردمی ایران و عراق را برای اعزام به جبهه‌های سوریه باز کنند.بسم الله القاصم الجبارین

۶۰ سال است که از اشغال سرزمین‌های مقدس فلسطین می‌گذرد و تمام این مدت رژیم استعمارگر و وحشی آمریکا پیوسته از غاصبان حمایت کرده است و به منظور تضعیف کشورهای مختلف منطقه که راه مقاومت در مقابل اشغال را پیش گرفته‌اند تجاوزات نظامی، کودتاها، ترورهای فجیع و کشتارهای عظیم را به راه انداخته است.
 
بیشتر از سی سال است که منطقه اسلامی در آتش می‌سوزد و جنابات ضدانسانی آمریکا و صهیونیست‌ها در خون غوطه‌ور است. یک روز حمله به ایران به بهانه مهار خطر انقلاب اسلامی برای جهان، بعد از آن حمله و اشغال جنوب لبنان به بهانه امنیت روز دیگر تجاوز و اشغال افغانستان و کشتار صدها نفر به بهانه وجود یک گروه تروریستی چند نفره که خودشان ساخته بودند و تا امروز آنها را از بین نبرده‌اند بلکه در سوریه، ایران و عراق و لبنان همان گروه را کماکان تحت حمایت خود دارند.
 
روز بعد حمله به عراق به ادعای داشتن سلاح اتمی که هرگز کشف نشد و دروغ بودن آن بر همه جهانیان آشکار شد، هر روز حمله هواپیماهای بدون سرنشین به مردم مظلوم و روستاییان پاکستان، سپس حمایت از سرکوب مصر و از بین بردن دولت منتخب مردم مصر به بهانه وجود اختلاف داخلی و امروز تهدید سوریه به حمله به بهانه استفاده از سلاح شیمیایی، در حالی که همه می‌دانند این سلاح‌های شیمیایی توسط تروریست‌های تحت حمایت امریکا شلیک شده و دولت سوریه که ۶ ماه است روی دور پیروزی قاطع در همه جبهه‌هاست نیازی به استفاده از سلاح شیمیایی و ایجاد دردسر برای خود ندارد.
امروز برای همه مردم منطقه آشکار شده است که بهانه‌های تجاوزها و حملات نظامی بهانه‌هایی واهی و بی‌پایه است و هدف چیزی نیست جز حمایت از اشغال فلسطین و حفظ امنیت غاصبان آن.
 
حوادث سی سال گذشته که میلیون‌ها انسان بی‌گناه منطقه را به خاک و خون کشیده است، نشان می‌دهد که تا علت اصلی ناآرامی‌ها یعنی رژیم صهیونیستی از بین نرود منطقه روی آرامش نخواهد دید و هر روز شاهد تجاوز تجدید به یکی از کشورهای منطقه خواهیم بود. مردم منطقه باید یک بار برای همیشه عزم خود را برای نابودی رژیم صهیونیستی جزم کنند و با از بین بردن این غده سرطانی انگیزه‌های تجاوز را از امریکا بگیرند. لذا ما داوطلبان اعزام به سرزمین مقدس سوریه با انجام راهپیمایی بعد از نماز جمعه ۸ شهریور ۹۲ سراسر کشور خواسته‌های خود را به این شرح اعلام می‌داریم:
 
۱ـ از دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت محترم عراق می‌خواهیم راه حرکت نیروهای داوطلب مردمی ایران و عراق را برای اعزام به جبهه‌های سوریه باز کنند.
 
۲ـ از دولت جمهوری عربی سوریه می‌خواهیم اجازه دهد جوانان ایرانی و عراقی در جبهه‌ های جولان حضور یابند و عملیات مقدس آزادی جولان و پیشروی برای آزادی بیت‌المقدس را آغاز نمایند.
 
۳ـ از دولت جمهوری عربی سوریه می‌خواهیم با موشک‌باران پایگاه های هوایی و موشکی و مراکز فرماندهی ارتش رژیم غاصب و حمله به شهرها و شهرک‌های صهیونیست‌نشین از نیروهای مردمی داوطلب مسلمان در جبهه جولان حمایت نماید.
 
۴ـ از همه مردم منطقه می‌خواهیم هوشیاری به خرج دهند و نگذارند دشمن هر روز یکی از کشورهای ما را از دیگران جدا کند و بکوبد در حالی که دیگران نظاره‌گر باشند. یک روز فلسطین را جدا، یک روز لبنان را، یک روز عراق را و روزی سوریه را. همه باید دست به دست هم دهیم یک‌بار برای همیشه قیام کنیم و با نابودی رژیم صهیونیستی، امریکای وحشی را سرجای خودش بنشانیم و امنیت و آرامش را به منطقه برگردانیم.
 
وعده ما فردا بعد از نماز جمعه تهران و همه شهرهای کشور
و ماالنصر الّا من عندالله العزیز الحکیم
ستاد جوانان داوطلب اعزام به سوریه

منبع : رهیاب نیوز

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
دیدگاه: فیلد اجباری.

اشتراک
 • Twitter
 • del.icio.us
 • Digg
 • Facebook
 • Technorati
 • Reddit
 • Yahoo Buzz
 • StumbleUpon