• نظرها: 0
 • تاریخ انتشار: ۱۲:۰۳:۵۴ | یکشنبه, ۳۰ / تیر / ۱۳۹۲
 • در وبلاگستان
 • توسط عصر بهبهان
 • نمایش ها: 822
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • Print Friendly Version of this pageچاپ Get a PDF version of this webpagePDF

اعلام صحت خبر مرگ "مسعود رجوی" توسط مسئولان امنيتي کشور/ اراده جامعه جهاني براي انحلال بدنه اصلی اين


در واکنش به خبرهاي منتشر شده در رسانه‌‌ها درباره به درک واصل شدن سرکرده فراری گروهک تروريستي منافقين آن را خبري کذب دانست و گفت: مسعود رجوي زنده است؛ گروهک تروريستي منافقين هر از چند گاهي با طرح اين شايعات به تشويش اذهان عمومي دامن مي‌زند تا بتواند از اين طريق به مقاصد شوم خود دست يابد.


دبير کل بنياد هابيليان با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر به درک واصل شدن سرکرده فراری گروهک تروریستی منافقین گفت: به طور قطع اگر اتفاق خاصي براي سرکرده فراری منافقين رخ دهد، مسئولين امنيتي کشورمان همانند موارد ديگر آن را اطلاع‌رساني خواهند کرد.
در واکنش به خبرهاي منتشر شده در رسانه‌‌ها درباره به درک واصل شدن سرکرده فراری گروهک تروريستي منافقين آن را خبري کذب دانست و گفت: مسعود رجوي زنده است؛ گروهک تروريستي منافقين هر از چند گاهي با طرح اين شايعات به تشويش اذهان عمومي دامن مي‌زند تا بتواند از اين طريق به مقاصد شوم خود دست يابد.

جامعه جهانی خواستار انحلال بدنه اصلی گروهک تروریستی منافقین است

وي با بيان اينکه اين گروهک تروريستي پيش از اين نيز اين شايعات را مطرح کرده بود، ادامه داد: تشکيلات تروريستي منافقين در حال حاضر در وضعيت بحراني بسيار پيچيده‌اي از لحاظ داخلي و خارجي به سر مي‌برد؛ از لحاظ خارجي شاهد تحميل فشار کشورهاي منطقه و خارجي به آنها براي منحل کردن بدنه اصلي آن هستيم.

هاشمي‌نژاد با تاکيد بر اينکه اين گروهک تروريستي براي خارج شدن از وضعيت بحراني‌اش به انتقال برخي از اعضاي خود به کشورهاي خارجی اقدام کرده است، افزود: از درون نيز اين تشکيلات تروريستي متحمل فشارهاي زيادي است به گونه‌اي که اعضاي آن براي فرار از کمپ ليبرتي به هر تلاشي دست می‌زنند.

جدایی سرکردگان منافقین بیانگر اوج وخامت اوضاع این گروهک تروریستی است

وي با اشاره به جدايي برخي سرکردگان اين گروهک تروريستي، تصريح کرد: برخي از اين سرکردگان سابقه‌اي 40 ساله در همکاري با گروهک تروريستي منافقين داشته و جدايي آنها از اين تشکيلات تروريستي بيانگر اوج وخامت اوضاع آن است.

دبير کل بنياد هابيليان در ادامه افزود: به طور قطع اگر اتفاق خاصي براي سرکرده منافقين رخ دهد مسئولين امنيتي کشورمان همانند موارد ديگر آن را اطلاع‌رساني خواهند کرد.

هاشمي‌نژاد تصريح کرد: گروهک تروريستي منافقين با اين تصور غلط و اشتباهات محاسباتي براين باور بود که حضورشان در ليست گروه‌هاي تروريستي آمريکا و اروپا مانع بقاي آنها خواهد شد تلاش فراواني طي شش، هفت سال گذشته براي خروج از اين ليست سياه انجام داد.

وي ادامه داد: اين تشکيلات تروريستي براين باور بود که با اين اقدام شوم و ضدبشري، زمينه لازم براي ايجاد فضاي امن در راستاي فعاليت‌هاي تخريبي‌اش در منطقه به وجود خواهد آمد، اين در حالي است که اصل وجود منافقين و پذيرفتن آن در هيچ کجاي جهان متصور نيست.

غرب برای منافقین هیچ جایگاهی قائل نیست/منافقین آلت دست آنها هستند

هاشمي‌نژاد تصريح کرد: غربي‌ها هيچ جايگاهي براي بقاي آن‌ها قائل نبوده و تنها تلاش مي‌کنند تا از اين گروهک تروريستي صرفا براي اهداف و مقاصد شوم خود استفاده کنند.

وي با بيان اين که تنها وجود ديکتاتور سابق عراق مي‌توانست موجبات بقاي اين گروهک تروريستي را فراهم کند، اظهار داشت: پس از خروج تشکيلات تروريستي منافقين از ليست گروه‌هاي تروريستي آمريکا و اروپا اين توهم براي آن‌ها به صورت عيني مسجل شد که خروج از ليست سياه براي‌ آنها هيچ جايگاه خاصي ايجاد نمي‌کند بلکه آن‌ها را براي زندگي نظام مند در دنيا وادار خواهد کرد.

هاشمي‌نژاد ادامه داد: گروهک تروريستي منافقين تلاش‌هاي بسياري براي انتقال اعضاي اين گروهک تروريستي به پادگان اشرف از طريق لابي‌ها صهيونيستي است.

حمله موشکی به لیبرتی توسط سرکردگان منافقین طراحی می‌شود

دبير کل بنياد هابيليان حمله موشکي به کمپ ليبرتي را اقدامي فرافکنانه از سوي سرکردگان اين گروهک تروريستي دانست و اظهار داشت: سرکردگان اين تشکيلات تروريستي به محض ورود به کمپ ليبرتي در تلاش براي بازگشت به مکان اول خود يعني پادگان اشرف بودند، به گونه‌اي که با اشاعه تهديد و ايجاد ناامني به هر اقدامي براي بازگشت به مقر اصلي خود اقدام مي‌کند.

هاشمي‌نژاد تصريح کرد: سرکردگان گروهک تروريستي منافقين با تهديد بر اينکه مي‌تواند به اعمالي دست زند که دنيا را وادار به بازگشت آن‌ها به پادگان اشرف کند به حمله موشکي در کمپ ليبرتي اقدام کردند.

دبير کل بنياد هابيليان در پايان خاطرنشان کرد: حمله موشکي به ليبرتي نشان‌دهنده بخشي از تلاش گروهک تروريستي منافقين به همراه نفوذ بالاي لابي‌ صهيونيستي براي بازگشت آن‌ها به پادگان اشرف است.

عمار بهبهان

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
دیدگاه: فیلد اجباری.

اشتراک
 • Twitter
 • del.icio.us
 • Digg
 • Facebook
 • Technorati
 • Reddit
 • Yahoo Buzz
 • StumbleUpon