Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  نماد مشکوک فراماسونی در میدان نحوی بهبهان! / هرم نماد چیست ؟

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : میدان شهید نحوی بهبهان ، نمادی از یک هرم در خود جای داده است که معلوم نیست این هرم نماد کدام ویژگی و مختصات جغرافیایی و شاخصه های بارز این شهرستان است ؟


  به گزارش عصر بهبهان ، امروزه متاسفانه در بیشتر معماری های بکار رفته در میادین و ساختمانهای شهرهای ایران اسلامی نمادهای فراماسونی که ناخواسته هم اعمال شده است به وفور یافت میشود .

  سال گذشته بود که میدان یادمان شهدا (استیل ) بهبهان با اقتباس از اشکال فراماسونی موجی از اعتراضات را به همراه داشت و نهایتا تصمیم به تخریب نمادهای منحوس گردید .

  پس از آن نیز میدان شهید نحوی بهبهان ، نمادی از یک هرم در خود جای داده است که معلوم نیست این هرم نماد کدام ویژگی و مختصات جغرافیایی و شاخصه های بارز این شهرستان است ؟

  باید طراحان و معماران این المان توضحات لازم را در این خصوص ارائه نماید تا مضمون وجودی این هرم مشخص گردد .

  جالب است در مورد هرم منحوس فراماسونی بدانیم که در کمال بی شرمی چشم شیطان را در راس این هرم قرار داده اند و  تصویر یک شاه در بالای هرم قرار دارد ،یعنی یک نفر پادشاه کل جهان است بی آنکه ما بدانیم و در ادامه نیز به تشریح قطعه های پازل این هرم نیز تشریح میشود !  در اینجا این سوالات باقی میماند آیا بهتر نیست به جای این نمادهای مجهول الهویه از تمثال و تندیس سرداران بزرگ اسلام از بهبهان که امروزه در تمامی کلان شهرها نصب شده است لکن در بهبهان آنچنان که باید و شاید به آنها پرداخته نشده است در این میادین  استفاده شود ؟

  از شهردار و مجموعه  ایده پردازان طراحی  آن میخواهیم علیرغم تلاش های بی وقفه در شهرستان نگاهی ویژه نیز به این پدیده نامیمون داشته باشند .

  تاریخ انتشار: ۰۹:۲۸:۲۷ | چهارشنبه, ۲۹ / بهمن / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.